Metin2 At Görevi Bekleme Süresi

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Metin2'de seyahat etmek için at kullanmak size zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilir, ancak küçük bir sorun var. Bir atın soğuma süresi vardır. Diğer bineklerin aksine, onu sürerken düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, bazı bağlar diğerlerinden daha dayanıklıdır. Ve eğer atınızı hayatta tutmakta zorlanıyorsanız, daha sonra istediğiniz zaman öldürebilirsiniz. İşte Metin2'de bunu nasıl yapacağınız!
1647031416086.png
İlk önce bir at çağırmanız gerekir. Seviye sıfır olan becerinizi kullanarak bir atı çağırabilirsiniz. At havuçlarınızı da çok dayanıklı olmadıkları için beslemeniz gerekiyor. Atınızın dinlenme süresi ve açlık seviyesi küçük bir pencerede görüntülenir, bu da onu beslemek için bekleyemeyeceğiniz anlamına gelir. At havuçlarınızı sık sık beslemelisiniz çünkü sağlığı ve dayanıklılığı için gereklidir.

İkincisi, bir at arayabilirsin. Bir kişiyi aradığınızda at size gelecektir. Askeri binek durumunda, silahları almak için üç okçuyu öldürmeniz ve ardından silahı kullanmanız gerekecek. Bir atı çağırmak size toplam 240 Ejderha Parası’na mal olacak ve eşyayı 49 Ejderha Parasına karşılığında satın alabilirsiniz. Bu eşya, okçuları öldürmeyi gerektiren görevler sırasında elde edilebilir.

Seyis’ten bir at arayabilirsin. Ancak %10 başarı şansı vardır. Ata binmek için 50 level olmanız gerekiyor. Ayrıca 49 Ejderha Parasına mal olan ve atınızın savunmasını 20 artıran At şekeri satın alabilirsiniz. Son olarak, bir at çağırmak için Equine Skill'inizi kullanabilirsiniz. Ancak bu öğenin görev başına yalnızca bir kez çağrılabileceğini unutmayın, bu nedenle onu aceleyle çağırmak için zaman kaybetmeyin.

At, ihtiyacınız olan eşyaları almanız için ihtiyacınız olan eşyaları almanıza yardımcı olacak harika bir yoldur. Bu öğenin yüksek bir başarı şansı var, ancak bir at çağırmadan önce en az 25. seviyeye sahip olmanız gerekiyor. Henüz 25. seviyede değilseniz, at becerisini kullanarak 50. seviyedeki bir atı çağırabilirsiniz. Bunu yaparak atın sağlığını yüzde on artırabilirsiniz.

Seyis’ten bir at arayabilirsin. Bir at çağırmak için bu öğeyi kullanabilirsiniz. Bu bir beceri değil, ama sizin için bir atı çağıracak tek beceridir. Bu beceri 1. Seviye bir beceridir ve günde yalnızca bir kez kullanılabilir. %10 başarı oranı vardır. 50. seviye bir Atınız yoksa 10. seviye bir at çağırmayı deneyebilirsiniz.

1647031520948.png
At, atınızın sağlığını ve hızını artırmanın harika bir yolu olabilir. Sürüş sırasında, istatistiklerinizi sıfırlamak için iptal kaydırma kaydırmasını kullanabilirsiniz. Bu eşya, zırhınızdaki son taşı ve kırılan taşları kaldırır. Bu öğe ayrıca yetenek hızınızı 30 dakika boyunca 20 puan artırmanıza yardımcı olur. Midilliye binerken AC'nizi de artırır. Bu öğeleri kullanmak size çok daha fazla HP ve AC verecektir.

50. seviye için bir at arayabilirsin, ancak başarısız olma ihtimali çok düşük. Yeteneği kullanmak için seviye 50 olmanız gerekir. Beceri ayrıca atınızın savunmasını 20 arttırır. Seviye 10 atınız varsa, yapabilirsiniz. 11. seviye veya daha büyükseniz, yine de atınıza binebilirsiniz. Bir atı çağıramıyorsanız, onu eyerden çıkarıp tekrar sürebilirsiniz.

Metin'de ayrıca Level 25 için at arayabilirsiniz. Level 25 karakterli bir at da çağırarak daha hızlı hale getirebilirsiniz. 25. seviye bir karakter değilseniz, yine de 10. seviye veya üzeri bir beceriye sahip bir atı arayabilirsiniz. Bir canavarla savaşmak için atınız tarafından 20. seviye bir at da çağrılabilir. Ata binebileceğiniz bir yerde olmalısınız, yoksa zindanda kaçamaz.
 
Üst