Metin2 Enerji Kristali ve Enerji Kristali Üretimi Rehberi

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Metin2'deki önemli özelliklerden biri de enerji sistemidir. Bu enerji sistemi bonuslarınızı 2 saatliğine artırmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi Enerji sisteminin ne olduğunu ve bir enerji kristalinin nasıl üretileceğini görelim.
1649192641602.png1649192645905.png

Enerji Sistemi​

Metin2 karakterimiz için bir diğer önemli oyun özelliği ise Enerji sistemidir. Bu sistemde kendimize Enerji kristalleri ile güç vereceğiz. Bu güç, karakterimizin bonuslarını %10'a kadar arttıracak bir güçtür. Bence inanılmaz iyi bir değer. Bu sistemi etkin kullanamazsak karşımızdaki kişi %10 avantaj ile bize başlayabilir. O halde basit meseleyi ele alalım.

Enerji Sistemi Nedir?​

1. Köydeki simyacıya gidelim arkadaşlar. Simyacı bize neye ihtiyacımız olduğunu söyleyecek. Seviye 35 ve üzeri silah, zırh, mücevher ve kıyafet gibi ekipmanlarınızı Alchemist'e götürürseniz, Alchemist onları yok edecek ve bir seferde 15 enerji parçasına kadar kazanmanıza izin verecektir (enerji parçalarının sayısı tamamen şansa bağlıdır, 3 adet, 15 adet verebilirsiniz).

30 adet enerji topladığınızda, Simyacı onlardan sizin için 1 enerji kristali üretecektir. Bu kristale sağ tıkladığınızda enerji çubuğunuz dolar ve maviye döner. Sistem oldukça basit. Ama Etkili!

Enerji Kristali nedir ve nasıl üretilir?​

Simyacıda çalışmayan itemlerimizi (35Lvl) yok ettiğimizde ortaya çıkan ve bize güç veren objedir. Bu eşya ile 2 saat boyunca tüm bonuslarınızı %10 oranında artırabileceksiniz.

35 LVL veya üzeri bir karakterle 30 Enerji parçacığı topluyoruz. Biriktirdikten sonra Simyacı ile 30 Enerji Parçacığı'nı 1 Enerji Kristaline dönüştürürsünüz. Üretim bu kadar basit arkadaşlar.
 
Üst