Metin2 Görev Kitapları Nereden Düşer ve Ödülleri Nedir?

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Metin2 Görev Kitapları ne işe yarar, nereden gelir ve zorluk derecesine göre ödülleri nelerdir? Görev Kitapları rehberi.

Metin2 herkesin bildiği gibi görevlere dayalı bir oyundur. Oyunda Normal seviyenize göre verilen görevler dışında, görevi almak için kullanılan görev kitapları buna göre çeşitli zorluk ve renklere ayrılmıştır.
1650400335610.png
Metin2 pvp sunucularını çok kullanıyorsanız, emek sunucuları ve Metin2 resmi sunucuları sıklıkla kullanacağınız bir kitap türüdür. Kitap okunduktan sonra size bir görev verir ve ortadan kaybolur. Görevler menüsünden görevi takip edebilirsiniz. Her kitap her zaman aynı ödülü vermez. Rastgele bir ödül sistemi var.

Metin2 oyununda hem görevi tamamlamanızı hem de görevi tamamladıktan sonra ödül kazanmanızı sağlayan Görev Kitapları mevcuttur. Görev kitapları da zorluk derecesine göre ayrılmıştır. Zorluk derecesine göre Kolay görev kitabı, normal görev kitabı, zor görev kitabı ve uzman görev kitabı olarak çeşitlendirilir.
Görev kitaplarının görselleri:

  • Kolay Görev Kitabı: 1650400395203.png
  • Normal Görev Kitabı: 1650400399836.png
  • Zor Görevi Kitabı: 1650400405190.png
  • Uzman Görev Kitabı: 1650400408703.png
Şimdi görev kitaplarının nereden geldiğini ve ödüllerin neler olduğunu görelim;

  • Kolay Görev kitabı nereden elde edilir: Kötü Kara Fırtına Joh-Hwan, Aç Kızıl Domuz, Aç Kara Ayı, Beyaz Kaplan, Savaşçı Maymun
  • Normal Görev kitabı nereden elde edilir: Bera, Kötü Kara Fırtına Pho-Hwan, Kara Fanatik, Gri Kurt, Elit Ork Büyücüsü, Cesur Kara Ork, Kara Rüzgâr Okçusu, Kara Rüzgâr Askeri, Elit Ork Generali, Vahşi Hizmetçi, Vahşi Piyade
  • Zor Görev kitabı nereden elde edilir: Karanlık Arahan, Genel Kurbağa, Bebek Örümcek, Hayalet Ağaç, Kara Ork
  • Uzman Görev kitabı nereden elde edilir: Bebek Zehirli Örümcek, Alev Hayaleti, Zehirli Pençe Örümcek, Zehirli Asker Örümcek, Vahşi Fanatik, Yeraltı Buz Böceği Savaşı Kaplan Kölesi, Hayalet ağaç
Ödül olarak: EXP ödülü, yang ve çeşitli materyaller verir. Birçok rastgele ödül alabileceğiniz için tüm öğeleri yazmanıza gerek yok. Zorluk seviyesine göre daha değerli eşyalar elde etme şansı var. Bu kitapları pvp sunucularında kullanarak değerli eşyalar elde edebilirsiniz. Görev kitabının uyarı olarak aktif olup olmadığına dikkat edin.
 
Üst