Felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Metin2 İrade Gücü Yüzüğü Nereden Düşer ve Nasıl Elde Edilir?

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Metin2'de İrade Yüzüğü'nü elde etmenin birkaç yolu vardır. Özellikleri itibariyle güzel tılsımlar verir. Bu yüzüğün özelliklerini almak ise güçlü bir karaktere sahip olmak, çok güçlü bir canavara dönüşmenizi sağlıyor.
1648042496607.png
İrade gücü, bir karakterin sahip olabileceği maksimum SP miktarını belirleyen bir statüdür. Ayrıca, belirli alanlarda kazanılan EXP'yi artıran daha yüksek irade gücü ile SP'nin ne kadar hızlı kazanıldığını da etkiler. Bu yüzüğü elde etmenin birkaç yolu vardır, ancak en yaygın yol belirli haritalarda görevleri tamamlamak veya çeteleri avlamaktır.

İrade Yüzüğü nereden düşer: Bu yüzük canavarlardan veya sandıklardan düşmez. Nesne, piyasadan satın alabileceğiniz bir öğedir. Alım satımı yapılmaz veya piyasaya sürülmez. Karakterinize uygulansa ve kullanmasanız bile 7 günlük süre dolduğunda yüzük kaybolacaktır. Öte yandan etkinliklerde bu yüzüğü koyarlarsa oradan alabilirsiniz. Canavarlardan düşen yüzüklerin rengi farklı mı? Tüm yüzükler mavidir, ancak baktığınız yere bağlı olarak farklı renkler görülebilir.

1648042512982.png

İrade Yüzüğü ne işe yarar: Yüzük, nitelikler açısından Karakterlere ve yaratıklara karşı EXP, HP, SP ve Savunma verir. Bu özelliği açısından oldukça sağlam bir eşyadır. Nesne pazarında bulunan en iyi yüzüklerden biri. Öte yandan, ölümcül güç yüzüğü çok dayanıklı bir eşyadır. Şimdi büyülere geçelim; . İrade Yüzüğündeki Büyüler Nelerdir: Yüzüğü daha güçlü hale getirmek için kullanabileceğiniz birkaç büyü vardır. En iyi büyü, niteliklerinizi artıran büyüdür. Bunun üzerine, yeteneklerinizi artırmak veya seviye atlamanızı kolaylaştırmak için birkaç büyü daha alabilirsiniz. Öte yandan, yüzüğü belirli bir tür yaratığa karşı daha etkili hale getiren bazı büyüler var.
 
Üst