Metin2 Kırmızı Demir Pala (KDP) Nasıl ve Nereden Düşer?

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Yeni Başlayanlar İçin Tavsiyeler: Metin2'de KDP Kırmızı Demir Pala Nereye Düşüyor, Kdp Kırmızı Demir Pala'yı düşüren yaratıklar nelerdir? Kdp'yi düşürmek için gerekli bilgiler.
1647364960740.png

Seviye 30 Kırmızı Demir Pala Kılıç iki elli bir silahtır. Genellikle zihinsel savaşçıları kullanır.

KDP’nin düştüğü Mistik Yaratık Canavarları​

  • Karanlık Arakhan
  • Büyük Arakhan
  • Mistik Arakhan Reisi
  • Mistik Arahan Savaşçısı
  • Lanetli Kara Ayı
Vadide; mutasavvıfların bulunduğu bölgede mistik adı verilen canavardan düşer. Birçok mistik öldürerek KDP düşürme şansınızı artırabilirsiniz. Mistikler oldukça fazladır ve epeyce KDP düşeceği için vadide uzun zaman geçirebilirsiniz.

1647364985965.png

Vahşi uzmanın vahşi okçudan düştüğü de biliniyor. Bu iki Boss’tan başka 30 level silahların da çıktığı oldukça sık görüldü. Fakat bazı güncellemelerden sonra düşmediği gözlemlendi.

Pvp sunucu oyunlarında çok emek isteyen bir sunucunuz yoksa piyasada bile bulabilirsiniz. WS’lik server oyunlarında bu silahı hiç kullanmadan daha üst seviye özel silahlar kullanabilirsiniz.

Metin2 ve Metin2 pvp server oyunları eşya toplama ve beceri geliştirme oyunlarıdır. Bu şekilde gelişeceğiniz için değerli eşyaların peşine düşmeniz her zaman yararınıza olacaktır. Aslında, bir lonca ve level kurmak yerine, eşyalar oluşturun ve exp'inizi loncaya bağışlayın.
 
Üst