Metin2 Lonca Nasıl Kurulur ?

senuzulme35

New member
Katılım
4 Mar 2022
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Bir çok oyuncu bu oyunu tek başına oynamakla beraber çoğu oyuncu da toplu arkadaş çevresi ile oynamaktadır. Kimisi kalabalık ortamları sevilmese de bu oyun için lonca birliği oldukça önemlidir. Ekip işi ile zorlu işleri çok daha rahat şekilde halledebilirsiniz. Metin2'de de bu olayı Lonca kurarak sağlayabilirsiniz :)

Dilerseniz lafı fazla uzatmadan sizlere bugün nasıl bir ekip oluşturabileceğinizle ilgili , lonca kurma işleminin baştan sona kadar ki olan aşamalarını en ince detayına kadar anlatmaya başlayalım.

Öncelikle karakterimizi 40 levele kasmamız gerekiyor, bu levele ulaştırdıktan sonra Köy Gardiyanına giderek " Yeni Lonca Kur" seçeneğine tıklıyoruz.

1648474767661.png

Seçeneğe tıkladıktan sonra 200k karşılığında gardiyan size kurmak istediğiniz lonca adını yazacağınız pencereyi ekranınıza sunacaktır.

1648474840758.png

Dilediğiniz lonca adını yazdıktan sonra Tamam butonuna basarak loncayı kuruyorsunuz.

Loncanızı kurduktan sonra kendi hesabınızı kasıyormuşsunuz gibi loncanızında, tecrübe puanıyla yani exp ile levelini arttırabilirsiniz. Max 20 level olabilmektedir loncanız.

Loncanıza level kasmanız önemlidir , çünkü lonca seviyesi ilerledikçe alınacak üye sayısı artar, lonca becerileri açılır, loncanıza özel simge oluşturabilirsiniz ve loncalar arasında savaş yapabilirsiniz.

Bu sebepten ötürü seviye arttırmanızı mutlaka öneriyoruz.
 
Üst