Minecadia Minecraft Efsane Sunucu Faction !

Server Adı
Minecadia
Site Adresi
https://www.minecadia.com/factions-rules/
Server Tipi
  1. Faction
Versiyon
1.19.2
Açılış Tarihi
1 Şub 2023
Discord
https://discord.com/invite/minecadia

moderatör

Member
Katılım
17 Şub 2023
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Feragatname:​

  • Tüm oyuncuların aşağıda listelenen kurallarla güncel kalmaları beklenir, kuraldaki herhangi bir değişiklik #changelog olarak discord sunucumuzda duyurulacaktır. Sunucuya bağlanarak, aşağıda listelenen kuralları ve hizmet koşullarını otomatik olarak kabul edersiniz ve hesabınız tarafından yapılan sorumluluğu kabul edersiniz.
  • Bir kural ihlal edilirse, saldırgan oyuncular bu kurallarda görülen zaman çizelgeleri uyarınca veya kural ekibinin takdirine bağlı olarak cezalandırılacaktır. Bu kurallar, herhangi bir zamanda, herhangi bir uyarı veya önceden verilmiş bir bağlam olmaksızın değiştirilebilir. Tüm düzenlemeler yukarıda belirtildiği gibi #changelog olarak duyurulacaktır. Bazı durumlarda, yönetim ekibi, bir oyuncu topluluğu korumak için cezalandırıldıktan sonra bir kuralı değiştirme hakkını saklı tutar. Screenshare onaylı personel, herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, ekran paylaşımı oyuncularına sahip olma hakkına sahiptir. Ekran paylaşımını reddetmek, mazeret ne olursa olsun, aynı zaman çizelgesini izleyerek cezalandırılmanıza neden olacaktır.
  • Tüm kurallar kural ekibinin takdirine bağlıdır. Onların kararı, verilen nihai karardır.
  • Bu kurallar hakkında daha fazla yardıma veya açıklamaya ihtiyacınız varsa, lütfen anlaşmazlığımızda bir bilet oluşturun.
  • Oyuncuların kendi takdirlerine bağlı olarak hesap paylaşımı yapmalarına izin verilir. Ancak, hesabını paylaşan oyuncu, hesabın paylaşıldığı oyuncu tarafından ihlal edilen herhangi bir ceza ve/veya kuraldan sorumlu tutulacaktır.
  • Yasaklanabilir / çarpıcı suçları kasıtlı olarak gerçekleştirmek, katılan herkese 3 günlük bir yasakla sonuçlanacaktır. Durmamak, ceza süresi konusunda yönetimin takdirine bağlı olacaktır.

 
Üst