Minecraft’ta Ender Pearl’ü Elde Etmenin En Hızlı 3 Yolu

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Minecraft'ın en güncel sürümünü oynayanlar, Ender Pearl elde etmek için üç farklı yolu deneyebilir. Bu yöntemleri kullanarak çok hızlı bir biçimde Ender Pearl elde edebilirsiniz. Hangi yöntemleri kullanarak Ender Pearl elde edebilirsiniz? İşte cevabı:
ender_pearl.jpg
Bir Endermandan Alabilirsiniz

Ender Pearl elde etmek için ilkin bir Enderman bulmanız gerekecek. Endermen'i bulmakta sorun yaşayanlar, zamanı geceye çevirebilir, bir Enderman'ı bir hileyle çağırabilirler. Bu çeteler geceleri az ışık seviyesine sahip bölgelerde bulunabilir. Bulduğunuzda ona saldırın ve hasar aldığından emin olun. Öldüğünde inciyi elde etmiş olacaksınız. Mümkün olduğu kadar çok endermen görmek için geceleri açık, düz bir alanda bekleyin. Onlarla savaşmaya gelince, onlar size ulaşmadan sizin onlara ulaşmanız gerekir. Bu şekilde bir gecede birkaç inci elde edebilirsiniz. Bir yağma kılıcı varsa, veriminizi önemli ölçüde artıracaktır. Ateş Aspect kılıcı kullanmayın, enderman ateşe ışınlanır ve sonra ölür, incilerini uzakta bırakır. 3 blok çalışır, ayrıca 3x3 ortasında 2 yüksek çatılı 7x7 Arnavut kaldırımlı bir platform yapabilir, ardından size gelmesini sağlamak için herhangi bir enderman'a bakabilirsiniz. Yağmalamadan bile, her gece birkaç ender inci alabilirsiniz.

Piglinlerden Ender Elde Edebilirsiniz

Piglinlerle altın ticareti, Ender Pearl’ü Elde Etmenin En Hızlı 3 Yolu arasında öne çıkan bir yöntemdir. Değiştirilmemiş bir Minecraft oyununda Piglin, işlemlerin yaklaşık yüzde 4,7'sinde rastgele Ender İncileri düşürür. Onlarla takas yapmak için Altın zırh kuşanmak gerekir. En az bir Altın parçası takmazsanız, yaklaştığınızda size saldırırlar. Teçhiz edildikten sonra, söz konusu Piglin'e bir Altın Külçe vermeniz gerekecek. Külçeye biraz bakacak ve sonra size rastgele bir eşya fırlatacak. İncelemek için birkaç dakika harcadıktan sonra, 18 farklı parçadan birini tükürecekler. Piglinler altın karşılığında ender inci vermektedir.

Köylülerden Ender Elde Edebilirsiniz

Minecraft
oyuncuları endere çok hızlı bir şekilde ulaşmak için, uzman seviyesindeki rahip köylülerle ticaret yapabilir. Bu yöntemden yararlanmak için Minecraft uzmanı olmanıza gerek yok. Rahipleri bulmak zor değildir. Bir köy bul onlarla ticarete başlayabilirsiniz. Bu köylüler, beş zümrüt karşılığında inci satma potansiyeline sahiptir.
 
Üst