NationsGlory Survival Sunucu !

Server Adı
NationsGlory
Site Adresi
https://nationsglory.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
16 Eyl 2022

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Kodeks​

Codex'e hoş geldiniz! Bu wiki sayfası, sunucularımızın tüm ortak kurallarını bir araya getiriyor, tıpkı oyun deneyiminizi ve diğerlerini çerçeveleyecek tüm yasaları içeren büyük bir kitap gibi. Keyfini çıkarın!
Yeni oyuncular için daha kolay hale getirmek için, bazıları ♦ başlangıç için en kullanışlı kurallara rehberlik edecektir. Bununla birlikte, tüm kuralları bilmek, oyunun tam deneyimini elde etmek için gerekli olacaktır.
GİRİŞ


1.1 ♦ NationsGlory her şeyden önce bir topluluktur, bu nedenle iyi bir atmosferde oynamaya devam etmek için saygının temellerine saygı duymak önemlidir. Bu nedenle yeni oyuncular, 25 saatlik oyun süresine (interserver) eşdeğer bir tolerans süresine sahip olma hakkına sahiptir. Yeni bir oyuncuya karşı herhangi bir haksızlığa izin verilmediğini ve cezalandırılacağını anlamak önemlidir. Bu dönemde savaş gerekçesi gösteremez.
1.2 ♦ Ayrıca ırkçılık veya yabancı düşmanlığı, tehdit (hacking, ddos, hack vb.) eylemleri yapmak kesinlikle yasaktır ve genel olarak yasayı göz ardı etmek yasaktır. Hakaret ve kişisel saldırılar da cezalandırılır.
1.3 ♦ İyi atmosferin bir parçası olarak, işe alındıktan sonra bir acemi askerin öldürülmesi yasaktır.
1.4 ♦ NationsGlory hesabınız kesinlikle kişiseldir, satılmasına veya verilmesine müsamaha göstermeyeceğiz, aynı şekilde bir hesabı birkaç kişi tarafından paylaşmak yasaktır. Ayrıca, IP / Hane başına 4 hesapla sınırlıdır (kardeşler dahil, hesapları bölmeniz gerekir).
1.5 ♦ Emrinizde bir teamspeak ve saygı kavramının sunucularda olduğu kadar her yerde mevcut olduğu değişimleriniz için bir forum var.
1.6 ♦ Yükselmek için kuleler / turnalar veya herhangi bir şey yapmak yasaktır, genel olarak haritayı gönüllü olarak yas tutmak yasaktır, PNJ'ler başkentlerde kir ve kumu ücretsiz olarak dağıtmak için kullanılabilir.
1.7 ♦ Otomatik redstone sistemleri ve otomatik çiftlikler yasaktır, aslında bu cihazlar sunucuları gereksiz yere aşırı yükler, bu nedenle kullanımlarına izin verilmez.
1.8 ♦ Sonun ve Nether'in boyutları düzenli olarak sıfırlanır, yalnızca kaynak haritası ruhuyla kullanılabilirler, bu nedenle bir ülke (talep) geliştirmek ve / veya orada kaynak depolamak yasaktır.
1.9 ♦ Hile yapmak (Çoğaltma, xRay, SpeedHack, PVP yardımı veya başka herhangi bir yardım, Anti-Afk, F3 varlıkları, ...) tamamen yasaktır, bunları kullanarak kendinizi sunucularımızda kalıcı bir yasağa maruz bırakabilirsiniz. Bir veya birkaç blok boyunca herhangi bir görünürlüğe sahip olmayı sağlayan herhangi bir teknik, xRay modunu kullanmak olarak kabul edilir ve yasaktır. Ayrıca, her türlü usebug yasaktır.
1.10 ♦ Bir cezayı atlatmak (çift hesap vb. aracılığıyla...) ve parçaları yüklü tutmak için birden fazla hesap kullanmak yasaktır. Aynı hane/IP adresini paylaşan oyuncular, içlerinden birine yaptırım uygulanması durumunda tek bir oyuncu olarak kabul edilecektir.
1.11 ♦Her oyuncu hesabından sorumludur, bunu güvence altına almak için gerekli araçları sağladığımız sürece (Çift Kimlik Doğrulama), izinsiz giriş durumunda öğelerin iadesini vermeyeceğiz. Ancak, bir hesabı çalmak YASAKTIR.
1.12 ♦
Oyun içi öğeleri gerçek parayla veya hatta NationsGlory mağazasından satın alma karşılığında sunmak yasaktır.

TİCARET​2.0 Ticaret NationsGlory'de her yerde mevcuttur, yarı rp mekaniğimizin eksenidir, bu nedenle, tüm önemli parçalar gibi, bu da düzenlemelere tabidir.
2.1Roleplay dolandırıcılığına izin verilir, burada bir aldatmacanın bir parçası olarak bir hatadan yararlanmanın yasak olduğunu anlayın (chestshop katılımcısı / gizli paneller). Bir chestshop'ta eşya saklamak da yasaktır.
2.2 Ekonomik fetih bağlamında, bir ülkeyi para birimi karşılığında satmak veya satın almak yasaktır.

GENEL​3.1 ♦ Herhangi bir biçimde kumar karşıtı kesinlikle yasaktır. Sunucudan sorumlu yönetici ekip tarafından tanımlanacaktır. Bu nedenle, yöneticiler diğer faktörleri dikkate alarak duruma ve bağlama bağlı olarak cezayı veya kuralı uyarlama yeteneğine sahiptir.
3.2
İstiflenmemiş olması gereken eşyalar (örneğin enerji içeceği vb.) istiflenmemelidir.
3.3 ♦ Bir alt portalı engellemek yasaktır. Bir komut yazabilmeleri için oyuncuların çıkması için yer bırakmalısınız.
3,4 ♦ Tekme sineği yasaktır ve bir yasakla cezalandırılır.
3.5 Açıkta yumurtlayanlar yasaktır, çetelerin yayılmasını kontrol altına almalısınız.
3.6 Mars'taki varlığınız bir roketin sunumuyla haklı gösterilmelidir. Bu nedenle 1 roket için 2 kişinin olması mümkün değildir.
3.7 Bir antimadde deliğinin su veya lavla doldurulması yasaktır.
3.8 Ölmemek için savaştaysanız, yumurtlama veya hatta çözgü kıtaları gibi personel tarafından korunan bir alana girmek yasaktır.
3.9 Etkinlikler dışında etkinlik haritasına/personel bölgelerine erişmenize izin verilmez.
3.10 Bir BM oturumu sırasında herhangi bir biçimde PvP yasaktır (hafta sonları, sunuculara bağlı olarak bir yuvada gerçekleşir).
3.11 Vahşi doğada yağ depolamak veya toplamak yasaktır.

3.11 Personel Üyesi
3.11.1 ♦
Sorun olması durumunda forum, teamspeak ve / veya bilet aracılığıyla doğrudan sunucularda moderasyonla iletişime geçmek mümkündür. Bununla birlikte, moderatörlerin "ışınlayıcılar" olmadığını anlamak önemlidir, sorun olması durumunda yumurtlamaya geri dönme komutlarına sahipsiniz.
3.11.2 Bir personelin görevdeyken öldürülmesi yasaktır.
3.11.3 Bir moderatörün sizi soymasına / size ihanet etmesine izin verilmez.

3.12 Savaş Bölgesi

3.12.1 ♦ Savaş Bölgesinde öldürülmek savaş amacı oluşturmaz.

3.12.2Savaş Bölgesine hiçbir şeyin gelmemesi yasaktır (Zırh donatılmalıdır).

3.12.3Warzone'da paraşüt kullanmak yasaktır.

3.12.4It is forbidden to go there during an assault.
 
Üst