NeoNetwork SkyBlock Sunucu !

Server Adı
NeoNetwork
Site Adresi
https://store.neocubest.com/vote
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
5 Ağu 2022
Discord
https://discord.com/invite/PMaXwVdHJC

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Sıkça Sorulan Sorular:

Satın alma işlemi yapmak için ailemden izin almam gerekiyor mu?

18 yaşın altındaysanız, mağazamızdan bir şeyler satın almak için ebeveyn iznine ihtiyacınız vardır. Yetkisiz satın alımlar kesinlikle yasaktır ve hesabınızın sunucumuzdan ve platformumuza bağlı diğer tüm Minecraft Store'dan yasaklanmasına neden olur.

Diğer oyuncular için bir şeyler satın almama izin verilir mi?
Evet, diğer oyuncular için hediye satın alabilirsiniz, ancak lütfen orijinal kart sahibinin satın alma işleminden her zaman sorumlu olduğunu unutmayın.

Çatlak hesaplar için bir şey satın alabilir miyim?
Hayır, paketleri yalnızca yasal Minecraft hesaplarına satıyoruz.

Paketimi almadıysam ne yapmalıyım?
Sistemimizin ödemenizi işleme koyması birkaç dakika sürer. 15 dakika sonra satın alma işleminizi hala almadıysanız, lütfen buraya tıklayarak destek ekibimizle iletişime geçin.

Otomatik Ödeme ("eCheck" olarak da bilinir) kullanarak ödemenizi PayPal tamamladıysanız ödemenizin işleme koyulmasının 10 iş günü kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Bu, finans kurumunuzun fonları transfer etmesi için gereken süredir.

Geri ödeme alabilir miyim?
Hayır, ödemeler kesinlikle nihaidir ve "geri ödeme yapılmaması politikası" kapsamındadır. Teknik sorunlar olması durumunda, bir istisna yapılabilir. Bunun böyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.


 
Üst