Origin Online 4 Yıldır Açık Sunucu !

Server Adı
Origin Online
Site Adresi
https://playorigin.com/detail-faq.html
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
16 May 2018

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Yüksek Online Ve Macera Dolu Bir Sunucu !

Sizleri Bekliyor !


Sunucu Hakkında


Oyuncular, eğlence dolu ve sürekli gelişen maceralarla keşfedilmeyi bekleyen yepyeni dünyanın ilk elden deneyimine sahip olacaklar.
Origin Online, oyuncuyu antik Çin, Arap ve Avrupa uygarlığına derinden sokan bir MMORPG'dir (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi RPG). İpek Yolu, Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan eski yollarıyla önemli bir kültürel ve ekonomik ticaret kapısıydı. Origin Online, bu unutulmuş zafer ve macera tarihini yeniden yaşayacak.
Origin Online, sabit içeriğe sahip diğer MMORPG'lerin aksine aktif bir dünyadır. Origin'in geniş yollarında, Tüccarlar maceraya atılırken, Hırsızlar onların mallarını ellerinden almak ister. Takaslarda büyük riskler olmasına rağmen, Avcılar tüccarları korumak ve hırsızların fitnesini sona erdirmek için orada olacaklar. Sürekli hayat, çeşitli bağlar, hedefler ve hayaller oluşturarak ticaret ve getirdiği zorluklar üzerine kuruludur ve böylece hayat dolu bir dünya sunar.
Origin'de sabit bir iş yok. Tüm oyuncular, karakterlerinin gelişimini geliştirmek için kendilerini herhangi bir işe özgürce terfi ettirebilirler. Hunter ve Thief'e geçmek, oyuncuların iradesini ve kaderini değiştirir.
Oyuncular, eğlence dolu ve sürekli gelişen maceralarla keşfedilmeyi bekleyen yepyeni bir dünyanın ilk elden deneyimine sahip olacaklar.
Sunucular, büyük kullanıcı gruplarını gecikmeden barındırmak için kesintisiz ve paralel dünyalara sahip olacak şekilde tasarlanmıştır, ayrıca minimum yükleme süresi ile daha fazla içerik sunar. Üstüne üstlük, karakterler doğal hareketlerle tasarlanmış, dinamik animasyon teknikleriyle harmanlanarak her karaktere özgünlük sağlanmıştır.
İpek Yolu size açık. Ticaret yoluyla para kazanmak, haydutlarla dolu uçsuz bucaksız kıtayı ezip geçecek yalnız kurt olmak ya da İpek Yolu'nda barışı koruyacak bir muhafız olarak aktif bir rol oynamak tamamen size kalmış.
özellikleri
Origin Online, 7. Yüzyılın İpek Yolu ticaretini bir MMORPG olarak yeniden canlandırmak için tasarlanmıştır.
 • 1. Fantezi Dünyası
Encounter of the East fantezisi ve West fantezisi Origin Online, Batı Avrupa, Doğu Çin ve Arap Fantazilerini içerir ve Çin, Mısır ve Avrupa'nın eski kültürlerine ve efsanelerine dayanır.
 • 2. Görev Sistemi
Bölüm merkezli görev sistemi-->Bölüm-model senaryosu Xiyouji, Arabian Night's Entertainment ve Yunan mitolojisi de dahil olmak üzere birçok ülkenin mitoloji ve efsanelerinin arka planında yazılmıştır. Oyuncu genellikle sihirli halıyla uçar, Akdeniz akşam güneşini görür veya Huang He Nehri'ni geçerken hayaletlerle umutsuzca savaşır. Bu kadar çeşitli senaryolar temelinde, her seferinde tek perdelik oyun görme hissi ile eşsiz arayışın tadını çıkarabilirsiniz.
 • 3. Çoklu Topluluk
Çeşitli toplulukların organizasyonu Topluluğu birbirine bağlayan genel lonca birliklerinin ötesinde, oyuncuları oyun içinde organize etmek için çeşitli sistemler vardır. Bu organizasyonlar, tüm hırsızları bir araya getiren Hırsız loncası ve adaletin tüm koruyucularını toplayan Avcı Loncası gibi Vaha çevresinde dönen oyuncuları kendine çekiyor. Bu loncalar arasındaki çatışma, oyuncular arasında heyecan verici bir hesaplaşmaya neden olur.
 • 4. Beceri Sistemi
Eşsiz ve taze beceri sistemi Uçarak yürümeyi kullanarak su yüzeyinde yüzen ve hareket ederken iz bırakan Çinli karakterler gibi, Zeus veya Apollo gibi Yunan tanrılarının gücünü kullanan Avrupalı karakterler ve dünyayı özgürce kontrol edebilen Arap karakterler gibi. lamba elflerinin gücü, bu taze ve benzersiz beceriler ortaya çıktı ve mevcut diğer oyunlarda görülemez.
 • 5. Gerçek Aksiyon Savaş Sistemi
Gerçekçi ve güçlü aksiyon savaşı Oyuncu, hiç tereddüt etmeden gerçekçi ve heyecan verici uzun savaşlar yaşayacak. Çinlilerin hızlı zincirleme saldırı becerileri, doğrama ve yön değiştirme beceri efektleri ve karakter hızını artırdıkça şaşırtıcı etki gibi aksiyon oyunlarına benzer hızlı bir oynanışa sahip iyi geliştirilmiş bir savaş sistemi.
Heyecan ve kesintisiz aksiyon dolu savaşların tadını çıkarın.
 • 6. Dünya Film Duygusu Veriyor
Film tadında sunum Uzaktan gelen canavarlar, toz alıp kaçan hırsızlar, dumanlı puslu bir orman, gizli ve tehlikelilerle dolu bir zindan gibi muhteşem bir dünyanın sunumu doğrudan oyunda görülebilir. malzemeler ve tam ay tutulması gibi doğal bir ortam.
 • 7. Nefes Kesen Dinamik Animasyon
Daha gerçekçi karakter animasyonu İnce kurgulanmış dramalar sunulur. Dinamik Animasyon ile oyuncuların hareketleri, kuvvet kullanımı veya rüzgar yönünde sallanma gibi doğal hareketleri gösterir. Ayrıca, hareket harmanlama teknikleri ile karakterler, hareket halindeyken savaş alanında titreme gibi eş zamanlı eylemleri ifade edebilir. Hareketler zinciri kusursuzdur ve insan eylemlerinin mükemmel bir şekilde canlandırılmasıyla sonuçlanır.
 • 8. Gelişmiş arayüz sistemi
Daha rahat oyun ortamı İpek Yolu arka planda Çin'den Avrupa'ya genişliyor. İpek Yolu'nu birbirine bağlayan kapsamlı haritalara ve zindanlara rağmen, savaşlar arasında yükleme veya keşif yapma süresinde gecikme yoktur. Ayrıca Origin Online, kullanıcılara oyuncuların tam kontrolü için optimize edilmiş bir arayüz sağlar ve ayrıca oyun içinde becerilerin kolay yürütülmesi için çeşitli yuvalar sunar.

simge
SUNUCU ZAMANI​


13 Mayıs 2022
07:37:23 (GMT -4)
DURUM: ÇEVRİMİÇİ​

simge
SONRAKİ AKTİVİTELER​


 • 02:22:37​

  BAYRAĞI YAKALA​


 • 00:22:37​

  SAVAŞ ARENASI (SKOR)​


 • 04:22:37​

  SAVAŞ ARENASI (BAYRAK)​


 • 04:22:37​

  ÖZEL TİCARET​


 • 2d 05:22:37​

  KALE SAVAŞI​


simge
OYUN DETAYLARI​


MEVCUT SINIRSeviye 110​


TEK BAŞINA EXP/SP3x​


PARTİ EXP/SP5x​


YARIŞLARÇin ve Avrupa​


USTALIKÇince: 330 - Avrupa: 220​


SON BENZERSİZ ÖLDÜRMELER​


 • Pijany , Uruchi'yi1 saat önce öldürdü .

 • UrNightHell , Isyutaru'yu1 saat önce öldürdü .

 • HONSH Lord Yarkan'ı1 saat önce öldürdü

 • HighRoller 1 saat önce Demon Shaitan'ıöldürdü

 • Annakoreta 2 saat önce TigerGirl'ü öldürdü .

 • HighRoIIer , KaptanIvy'yi 2 saat önce öldürdü .

 • Annakoreta Cerberus'u2 saat önce öldürdü

 • Pijany , Isyutaru'yu2 saat önce öldürdü .

 • Isyatary 3 saat önce Uruchi'yiöldürdü .

 • DoctorD3dor , Lord Yarkan'ı3 saat önce öldürdü .


GAME DETAILS​


CURRENT CAPLevel 110​


SOLO EXP/SP3x​


PARTY EXP/SP5x​


RACESChinese & European​


MASTERYChinese: 330 - European: 220​Screenshot_62.png
 
Üst