Penguin GG Efsane SkyBlock Sunucu Sizi Bekliyor !

Server Adı
Penguin GG
Site Adresi
https://store.underblock.gg/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Şub 2023
Discord
https://discord.com/invite/ja6rsS88Yt

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Başlamak için en üstten bir kategori seçin!

Bir kategori seçtikten sonra, paketin kredilendirilmesini istediğiniz adı girmeniz istenecektir. Takma adların kabul edilmediğini lütfen unutmayın! Alıcının minecraft.net'de kayıtlı olduğu şekliyle tam oyun içi adını girmelisiniz!Sıkça Sorulan Sorular:

Satın alma işlemi yapmak için ailemden izin almam gerekiyor mu?

18 yaşın altındaysanız, mağazamızdan bir şeyler satın almak için ebeveyn iznine ihtiyacınız vardır. Yetkisiz satın alımlar kesinlikle yasaktır ve hesabınızın sunucumuzdan ve platformumuza bağlı diğer tüm Minecraft mağazalarından yasaklanmasına neden olur.

Diğer oyuncular için bir şeyler satın almama izin verilir mi?
Evet, diğer oyuncular için hediye satın alabilirsiniz, ancak lütfen orijinal kart sahibinin satın alma işleminden her zaman sorumlu olduğunu unutmayın.

Çatlak hesaplar için bir şey satın alabilir miyim?
Hayır, paketleri yalnızca yasal Minecraft hesaplarına satıyoruz.

Paketimi almadıysam ne yapmalıyım?
Sistemimizin ödemenizi işleme koyması birkaç dakika sürer. 15 dakika sonra satın alma işleminizi hala almadıysanız, lütfen buraya tıklayarak destek ekibimizle iletişime geçin.

Otomatik Ödeme ("eCheck" olarak da bilinir) kullanarak ödemenizi PayPal tamamladıysanız ödemenizin işleme koyulmasının 10 iş günü kadar sürebileceğini lütfen unutmayın. Bu, finans kurumunuzun fonları transfer etmesi için gereken süredir.

Geri ödeme alabilir miyim?
Hayır, ödemeler kesinlikle nihaidir ve "geri ödeme yapılmaması politikası" kapsamındadır. Teknik sorunlar olması durumunda, bir istisna yapılabilir. Bunun böyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
 
Üst