PerformiumMc 2022 Yeni Lansmanlar İle Sizleri Bekliyor !

Server Adı
PerformiumMc
Site Adresi
https://www.performium.net/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
13 May 2022
Discord
https://discord.com/invite/d7Xgtmn

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Yapım ve geliştirici ekiplerimiz, size 2022 Yaz Lansman Programımızı sunmak için gerçekten çok çalışıyor.

Programımıza Yepyeni 1.18.2 Yaratıcı Sunucumuzla başlayacağız, ardından Factions (Legacy), Towny 2022 ve tamamen yeni bir Çoklu Dünya SMP'si geliyor. Mega SMP'nin SMP1 Crazy Crafts ile tanıştığını düşünün.

Ama bunların hepsi gerçekten yakın gelecekte. Ama bugün 1. Sunucuyu duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Hiç minyatür olmak istedin mi?Yaratıcı-Yükseliş


Ne zaman?​

Tamamen Yeni Yaratıcı Sunucu, 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü 18.00 İngiltere, 1PM Doğu, 12 öğlen Central, 11am Mountain ve 10.00 Pasifik'te başlıyor.

Ne var ne yok?​

Arsalarda her zaman sahip olduğunuz harika arazi yönetimine ve birlikte çalışabileceğiniz tüm yeni 1.18.2 Bloklarına ve ayrıca çok daha uzun bir dünyaya sahip olacaksınız. Ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyorum.

Bu lansmanı kutlamak için, lansmandan sonraki hafta başlayan bir Yapı Yarışması var.

Ödüller ve kuralları duyurmak için Baş Üreticimiz LumbearJackXL için bu alanı izleyin.

Eski Kreatif Sunucuya ne olacak?​

Eski reklam sunucusu, lansmandan bir gün önce çevrimdışı olacak.

Orada görüşmek dileğiyle!

Performium Ağ Sunucusu Kuralları
giriş
Bu yazıda, temel sunucu kurallarını ve yönergelerini ortaya koyacağız. Bu liste hiçbir şekilde kapsamlı değildir ve listelenen her son senaryoyu bulamazsınız. Lütfen sunucuda oynarken en iyi kararınızı kullanın. Belirli bir eylemin aşağıda yer almaması, ihlale bağlı olarak cezalandırma hakkımızı saklı tutmadığımız anlamına gelmez.
Uygunsuz içerik
Bu sunucu kesinlikle PG'dir. Uyuşturucu, politika, cinsel referanslar veya diğer yetişkinlere yönelik konularla ilgili içeriği tartışamazsınız. Ayrıca, sohbette ölüm veya intihardan bahsetmek kesinlikle yasaktır.
Aşırı Büyük Harfler
Anlıyoruz, bazen heyecanlanıyor ve büyük harfle yazmak istiyorsunuz. Lütfen aşırıya kaçmaktan ve tamamı büyük harflerle uzun veya birden çok cümle yazmaktan kaçının.
Küfür
Daha önce belirtildiği gibi, bu bir PG sunucusudur. Küfür, özellikle başka bir oyuncuya yönelik olduğunda tolere edilmeyecektir. Olduğu söyleniyor, bazılarının küfür etmeyi düşünebileceği birkaç kelime var ve bunlar tamam. Bunların üzerinden geçmeyeceğiz ama lütfen seçtiğiniz dile dikkat edin.
Nefret ve/veya Ayrımcılık
Nefret dolu veya ayrımcı hareketlere, fikirlere, sembollere, klişelere, gruplara veya figürlere yapılan atıflar hiçbir şekilde hoş görülmez. Nefret içeren veya ayrımcı ifadeler ve karalamaların kullanılması da kesinlikle yasaktır. "Gay" teriminin olumsuz bir bağlamda kullanılması, sunucumuzda homofobi olarak kabul edilir.
Taciz
Bir oyuncuyu defalarca sözlü hakaret veya isim takmak suretiyle hedef almak tacizdir. Diğer oyuncuları herhangi bir şekilde tehdit etmek tacizdir. Bir arsa veya adanın sahibi sizden ayrılmanızı isterse, bir arsa veya adadan ayrılmayı reddetmek de tacizdir. Oyuncu sizden durmanızı istedikten sonra birisini öldürmek veya dövüşmek tacizdir. (Bu, PVP Arenalarında veya Fraksiyonlarda geçerli değildir)
reklam
Başka bir Minecraft sunucusu IP'sinin veya adının reklamını yapmak yasakla sonuçlanacaktır. Web siteleri ve discord bağlantıları dahil olmak üzere, Performans Ağı'na ait olmayan bağlı bağlantıların reklamına izin verilmez. Yalnızca sunucuda yayın yapıyorsanız YouTube veya Twitch bağlantılarınızı yayınlamanıza izin verilir - bu, saatte bir ile sınırlı olmalıdır. Bunun dışındaki her şey reklam olarak kabul edilecektir.
Bağlantı içeren herhangi bir istemcide bir spam botu kullanırsanız, bu Reklam olarak kabul edilecek ve kalıcı bir yasak alacaktır!
keder
Genel olarak kedere izin verilmez. Arnavut kaldırımlı canavarlar dahil ve diğer oyuncuların iddialarını engellemek
  • SMP Sunucuları The End'in herhangi bir SMP veya Roleplay sunucusuna girişinin veya bu sunucuda kullanılmasının engellenmesi üzücüdür. Bir komploya güvenildiğinde kedere izin verilmez. Bu, birinin inşasını veya planını herhangi bir şekilde yok etmeyi içerir. Herhangi bir türde kötü niyetli niyetle diğer insanların iddiaları etrafında hak iddia etmeye izin verilmez. Yumurtlama korumasını herhangi bir şekilde atlamak üzücü. Ödüller için TP tuzağına izin verilmez ve keder olarak kabul edilir. Ayrıca iddialarda PVPing veya ödül iddialarında taciz yoktur, buna yumurtlama kampı da dahildir.
  • SkyBlock Sunucuları Bu, adanızda warp ölüm tuzakları oluşturmak, oyuncuları adalardan, uygunsuz yapılar ve arnavut kaldırımlı canavarlardan uzaklaştırmak anlamına gelebilir.
  • Fraksiyonlar / PVP Bölgeleri Birini spawn'dan WarZone'a itmek keder olarak kabul edilir. Yumurtlamanın güvenliğinden hasar vermek veya zarar vermeye çalışmak yasaktır. Factions sunucumuzda dolandırıcılık, TP tuzağı ve spawn öldürmeye izin verilir.
tehditler
Sunucudaki herhangi bir oyuncuya veya personele yönelik tehditlere müsamaha gösterilmeyecektir. Bu, sunucuyu yavaşlatmaya, çökmeye veya sunucuya saldırmaya yönelik tüm tehditler için geçerlidir. Sunucuyu DDoSing tehditleri kalıcı bir yasakla sonuçlanacaktır. Başka bir oyuncuya veya personele zarar vermekle tehdit etmek kalıcı bir yasakla sonuçlanacaktır. Buna kişisel bilgilerin açıklanması da dahildir.
mafya öğütücüler
SMP sunucularında, tek mafya öğütücülerinde 10'dan fazla yumurtlamacı olmamalıdır. Bir yerde 10'dan fazla yumurtlayan bir öğütücüye sahip olmak aşırı kabul edilecektir, buna izin verilmez ve derhal azaltılmalıdır. Talep üzerine öğütücü boyutunun küçültülmemesi disiplin cezasıyla sonuçlanabilir.
kimliğe bürünme
Personelin kimliğine bürünmeye izin verilmez. Bu, bir personel olduğunuzu söylemek veya adınızı, kendisi olduğunuzu iddia eden bir personel üyesinin adıyla değiştirmek anlamına gelir. Bir personelin sahip olduğu yeteneklere sahip olduğunu iddia etmek yasaktır. Oyuncuları taklit etmek de yasaktır. İyi eğlenceler için veya kötü niyetle bir oyuncuyu taklit ederseniz/taklit ederseniz ve taklit edilen oyuncu sizden durmanızı isterse, yapmalısınız.
Personel Saygısızlığı
Personel ekibimizin herhangi bir üyesine karşı saygısızlığa izin verilmez. Bir personel üyesiyle ilgili bir sorununuz varsa veya ekibimizin işlerini eşit düzeyde yaptığına inanmıyorsanız, lütfen buradan bir bilet gönderin .
Doku Paketleri
XRAY gibi haksız avantaj sağlayan doku paketlerine izin verilmez.
Üçüncü Taraf Alternatifleri
Alts elde etmek için üçüncü taraf web sitelerinin kullanılmasına izin verilmez. Bu web sitelerinden kullandığınız tüm hesap(lar) ban ile sonuçlanacaktır. Bu, bu web sitelerinden ücretsiz veya ücretli alternatifler için geçerlidir. Performium Ağında izin verilen tek Minecraft hesapları, doğrudan Mojang'dan alınan hesaplardır.
Saldırıya Uğramış İstemci
Bilgisayar korsanlığı veya herhangi bir biçimde gayri meşru/saldırıya uğramış istemcilerin kullanımına izin verilmez. Buna süslü sohbet kullanımı da dahildir.
Arızayı Engelle
İnşa etmeye erişiminiz olmayan bir yere yerleştirmeye çalıştığınız bloklar üzerinde yürümek/atlamak gibi imkansız hareketler yapmak için herhangi bir yöntemin kullanılmasına izin verilmez.
otomatik tıklama
Herhangi bir yöntemle otomatik olarak tıkladığınız kabul edilirse cezaya maruz kalırsınız. Bu, her türlü klavye makrosunun veya yeniden bağlama tuşlarının kullanılmasını içerir.
İstismar/Hata
Avantajınız için bir sunucu arızası/hatası kullanmak istismardır. Bir hata bulduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen bir destek bileti aracılığıyla kıdemli personele bildirin. Yeniden yaratmaya çalışmayın!
Alt Sınır
Aynı IP üzerinde sunucuya katılmış 10'dan fazla hesabın bulunmasına izin verilmez. Sunucuda aynı anda 5'ten fazla hesabın çevrimiçi olması da banla sonuçlanacaktır.
Yasaklama veya Kaçınmayı Sessize Alma
Yasaklardan kaçmak veya sessize almak yasaktır. Banlandıktan sonra başka bir hesaptan sunucuya girmek kaçırmadır. Bu fikir sessizler için de geçerlidir.
Genel Hile / Haksız Avantajlar / Modlar
Oyun içi avantaj sunan hiçbir müşteriye veya değişikliğe izin vermiyoruz. Oyun içi avantaj sağlamayan modlara izin verilir. AFK taşlama, madencilik veya herhangi bir biçimde balık avlama hile olarak kabul edilir ve ne şekilde olursa olsun buna izin verilmez. Şematik yazıcıya da izin verilmez.
dolandırıcılık
Oyuncuları IRL parası veya hesaplarıyla dolandırmak yasaktır. Sunucular arası işlemler önerilmez. Sunucular arası bir ticarette dolandırılırsanız, ceza vermeyiz. Ağımızda, sabit para birimi kullanılarak yapılan satın almaları içeren reklam ticaretine izin verilmez. (ör: "Bana bir önek satın alırsan sana bu yumurtlayıcıyı vereceğim!"). Müzayede Evi'nde aldatıcı bir eşya satmak gibi oyun içinde dolandırıcılığa izin verilmez; buna Gruplar/Ordular sunucuları dahil değildir.
Uygunsuz Görünümler / Kullanıcı Adları
Bu bir PG sunucusu olduğundan, yukarıdaki kuralları ihlal eden herhangi bir dış görünüm veya kullanıcı adına izin verilmeyeceğini söylemeye gerek yok.
 
Üst