PowerCraft SkyBlock Oyun Yapısı İle Yeni Sunucu !

Server Adı
PowerCraft
Site Adresi
https://powercraft.network/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
16 Ara 2022
Discord
https://discord.com/invite/powercraft

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Merhaba,!

Sonunda Powercraft Network'te uzun zamandır beklenen hapishane oyun modunun tüm ayrıntılarını ve çıkış tarihini sizinle paylaşmaya hazırım. Hapishane, 1.19.2 sürümünde (1.8 pvp ile), yenilenmiş bir spawn, harita ve mayınlarla çalışacak. Çıkışı kutlamak için 24 Eylül 21:00 CEST'te destansı bir drop party düzenleyeceğiz! Discord'daki etkinliğe katılmak için buraya tıklayın.

Hapishane haritası, yumurtlama alanında yürürken göreceğiniz 8 güzel biyoma ayrılmıştır. Oyuncular, pvp'ye katılmak istemiyorsanız her bloğa çarpıtabilirler. Ayrıca bağışçı/prestij madenlerini haritada gizlenmiş yeni bir tünelle hapishaneye bağlamaya karar verdik, ancak bu madenlere ışınlanmak da mümkün. Sunucuya katıldığınızda, "/ warp hücresine" ışınlanarak iki oyuncuyla paylaşmaya karar verebileceğiniz kendi ücretsiz hücrenizi

talep edebilirsiniz. İlaçlar yumurtlama alanında bir yere gizlenmiştir, bu da size bazı özel efektler verecektir. Ayrıca "/ gang" ile kendi çetenizi oluşturma olanağına da sahip olacaksınızHapishanedeki

amaç, A'dan Kaçan rütbesine kadar yükselmektir. O zaman özgür olacaksın! Dünyaya erişimle, ancak fikrinizi değiştirirseniz ve hapishaneye dönmek isterseniz, özel mayınlar için 1'den 10'a kadar prestij yapabilirsiniz.Şimdi bize katılın!!! Hapishane sunucusunu önemli ölçüde iyileştirmeye yardımcı olanlara çok teşekkürler: DjzachMC, noahkuperusmc, Jqnd, SimplyDaddy, Lotnest, Turtle, Meksikalı adam, Ad0ptd ve SockOMG.

TUfSZP8.png
Cops & Robbers güncellendi, şimdi oyuncuların kaçmaktan başka şekillerde para kazanmalarını sağlayan yeni bir görev sistemi var. Şu anda 9 görev mevcut ve daha fazlası ekleniyor. HundraKronor & Zauz'a görevleri bulup ekledikleri için çok teşekkürler! "/spawn" a gidip mevcut görevlerden birkaçını görmek için odaya giderek kontrol edebilirsiniz. Zauz ayrıca yeni oyuncular için yeni bir kitap yazmaya yardımcı oldu, bu da polislerin ve soyguncuların nasıl çalıştığını, nasıl para kazanılacağını, nasıl rütbe kazanılacağını vb. Anlamalarını kolaylaştırdı. Kitap, başlangıç kitinde yeni oyuncular tarafından alınacaktır.CRATE
Seçmen sandığı ve ultra sandık yenilendi. Oylama sandığı artık varantlar, balıklar, ışın tabancaları ve cocopops gibi daha fazla öğe içeriyor, ayrıca yeni bir süper seçmen baltası ve ultra anahtar almak için küçük bir şans var. Yeni ultra sandık, Zeuz Sword & Odins Hammer gibi yeni yakın dövüş malzemeleri içeriyor ve her ikisi de kit OP Rebels keskinliği 12 kılıcından (bekçi zırhı üzerinde test edilmiştir) yaklaşık 0,5 daha fazla hasarla sonuçlanıyor. Ayrıca yeni patlama paketini, Vidars zırhını ve onarım jetonlarını alma şansı da var.

KITS
"/shop"ta artık her biri 1 milyon kişilik iki yeni kit satın alabilirsiniz, bu sadece üslerini enderchests, shulker kutuları, ejderha kafaları, spektral oklar gibi şeylerle yapmak isteyen patronlar içindir (oyuncularla vurulurlarsa oyuncuların parlamasını sağlayın). Ayrıca, arsanıza evcil hayvan almanızı sağlayan mafya kiti de var; kutup ayıları, kurbağalar, aksolotlar, tilkiler, keçiler, lamalar, yarasalar vb.

İSTATİSTİK ODASI

Artık öldürmeleriniz, ölümleriniz, verilen hasarlar, alınan hasarlar, açılan sandıklar vb. hakkında bilgi veren bir istatistik odası var. İstatistik odası ayrıca en zengin oyuncuları ve mevcut aylık kaçışları da gösterir. Her kaçışınızda bir nokta kaçış sayacınıza eklenecek, aylık kaçış sayacı her ayın 1'inde sıfırlanacaktır.
[IMG]

5sn4Kcg.pngBildiğiniz gibi, Skyblock resmi olarak tamamen güncellenmiş ve yenilenmiş olarak yeniden yayınladı!

Peki Yenilikler Nelerdir?

İşte bazı temel özellikler.

YENİ SPAWN
Jqnd, BatCat, Squid, HundraKronor ve noahkuperus'un izniyle yepyeni bir spawn
var! Görevleri, paskalya yumurtalarını ve çeşitli dükkanları arayın. Oyuncuların hikayelerinin kilidini açmalarını bekleyen birçok NPC ile tanışın. Birkaç iyilik yaparsanız bazı ödüller bile kazanabilirsiniz...

MİNYONLAR

Yenilemeden önce Skyblock oynadıysanız, bu yardımsever küçük arkadaşlarla zaten tanışmış olabilirsiniz. Yeni veya eski/geri dönen oyuncularımız için...

Minyonlar, belirli görevlerde size yardımcı olmak için tasarlanmış küçük yardımcılardır. Her görevi sizin için otomatik olarak tamamlayacaklar ve hasatlarını almanız için bir sandıkta bırakacaklar! Şu anda sunuyoruz:

Fisher
Collector
Farmer
Slayer
Miner
Seller
Lumberjack

Bunların hepsi kasalarımızda mevcuttur! Bağlantı için "/shop" yazın.

OYUNLAR & PİYANGO

Birkaç sohbet oyunu ekledik. 100 $ / a karşılığında bir piyango bileti satın almak için "/ piyango satın al (1-10)" u deneyin. Sohbette ara sıra scramble veya type race kelimesini de görürsünüz. Büyük kazanma şansı için her birine katılın!

YENİ KATMANLAR + YÜKSELTMELER

Eski özelliklere bir sürü süslü yükseltme ekledik.

-Daha nadir cevherlere erişmek için orejeninizi yükseltin! "/oregen" yazın.
-Ada büyüklüğünüzü yükseltin! Yeni maksimum ada boyutu artık 250x250, eski yarıçaptan 150 blok daha fazla! "/upgrades" yazın.
-Mahsullerinizi yükseltin! Daha iyi mahsuller kullanma yeteneği kazanın. "/crops" yazın.

CRATES

Crates yeni bir görünüme ve daha büyük, daha iyi ödüllere sahip! Kontrol etmek için "/spawn" a gidin. Ödüllerde gizli bir zirve elde etmek için herhangi bir sandığa sol tıklayabilirsiniz.

Her sandığın özel (ve destansı) bir görünüme sahip kendi özel zırhı ve aletleri vardır. Bunlar sadece sandıklarda elde edilebilir!

Anahtar satın almak için "/shop" komutunu kullanın. Temel anahtarları ücretsiz kazanmak için günde 6 kez "/vote" üzerinden oy kullanabilirsiniz! Temel bir sandıkta daha değerli bir anahtar kazanmak için küçük bir şansınız var.

EVCIL HAYVANLAR EVCIL HAYVANLAR

BURADA! Her sevimli arkadaş size benzersiz bir bonus sunacak. Bu sevimli arkadaşları kazanmanın 3 yolu var.

-Evcil hayvan ruletinde bir şans için kendinize bir evcil hayvan kasası anahtarı alın. Rastgele bir evcil hayvan kazanın! "/shop" ve diğer sandıklarda mevcuttur.
-Sınırlı teklifler: Sınırlı bir süre için ücretsiz, nadir bir evcil hayvan ekleyip eklemediğimizi görmek için tatillerde ve sunucu etkinliklerinde Skyblock'a tekrar göz atın.
-Beceriler: Beceriyle ilgili avantajlarla birlikte gelen her kategori için özel evcil hayvanlar kazanmak için "/ becerilerinizi" seviyelendirin.

Bir tane topladıktan sonra küçük arkadaşınızı donatmak için "/ pets" kullanın!

Nihayet...

Bu büyük değişiklik sırasında Powercraft'a takılan her oyuncuya teşekkür etmek istiyoruz. Kayıp Skyblock ile ilgili mesajlarınızı gördük. Skyblock'u (ve sizi) de özledik.

Powercraft'ın bu yılın başlarında yeniden açılmasından sonra satın alınan tüm anahtarlar ve rütbeler onurlandırılacak ve iade edilecek.

İlk günümüz büyük bir başarıydı ve size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Mağazamızda birkaç şey daha var.

Son olarak, sınırlı bir süre için, yumurtlamada hatıra niteliğinde bir ilk gün evcil hayvanı bulunacaktır. Yarından önce, 23:59'da (PST) | 3am (EST) | sabah 8 (GMT). SONSUZA DEK kasaya kilitlenecek - Bir daha asla elde edilmeyecek!

İyi şanslar, Skyblockers ♥️
 
Üst