Prim Online Old School 100 Cap Sunucu !

Server Adı
PrimOnline
Site Adresi
https://play-prim.online/
Cap
100
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
1 Tem 2022
Discord
https://discord.com/invite/5w5jkavr?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Sunucu Özellikleri :


CAP ⇒100DEGREE ⇒10
Races ⇒CH/EUSox Items ⇒x2
Drop Stone ⇒1xDrop Elixir ⇒x2
Party EXP⇒25xExp / SP ⇒x20
Alchemy ⇒1xSilk / Hour⇒1
PC LIMIT ⇒4IP LIMIT ⇒6
Guild Max ⇒24Union Max ⇒0
Auto Events⇒ONOldSchool ⇒YES
Forgotten World⇒ONWanted Sys ⇒ON


Screenshot_9.png


KULLANIM KOŞULLARI / HIZMET ŞARTLARI​

1. TANIMLAR


"Hesap", Web Sitesinde oluşturulan ve Hizmetlere erişmeye ve/veya satın almaya izin veren bir hesap anlamına gelir.

"Sözleşme", mevcut belge ve geçerli herhangi bir Sipariş anlamına gelir.

"Beta Testi (CBT/OBT)", Oyunun yalnızca sınırlı içerik ve özelliklerinin mevcut olabileceği bir test aşaması anlamına gelir. Beta Test aşamaları, Sürümden önce gerçekleşecektir.

"Prim Online World Coin" (sadece SILK), Dükkandan satın alınabilen ve sadece Oyunda Cash Shop'a kullanılabilen sanal bir para anlamına gelir.

"Temerrüt", bir Tarafın Sözleşmede belirtilen yükümlülüklerini ihlal etmesi anlamına gelir.

"Oyun", devasa çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma video oyunu yazılımı olan Prim Online World anlamına gelir.

"Oyun İstemcisi", Kullanıcının Oyuna erişmesi ve oynaması için gerekli olan, Kullanıcının donanımına indirilip yüklenecek yazılım anlamına gelir.

"Oyun İçi Mağaza", Kullanıcının İpeklerle Sanal Öğeler satın alabileceği Oyunda erişilebilen sanal bir dükkan anlamına gelir.

"Parti", Kullanıcı veya Prim Online World anlamına gelir ve her ikisi de birlikte "Taraflar" olarak adlandırılır.

"Hizmetler", Prim Online World tarafından Kullanıcıya ücretsiz veya ücret karşılığında, İnternet Sitesi, Forumlar, Oyun ve Mağaza dahil olmak üzere sunulan hizmetler anlamına gelir.

"Kullanıcı", Sözleşmeye giren gerçek kişi anlamına gelir.

"Sanal Eşya", Kullanıcı tarafından Oyun İçi Mağazada İpeklerle satın alınabilen ve sadece Oyunda kullanılabilen dijital içerik anlamına gelir.

"Web Sitesi", Prim Online World tarafından işletilen Prim Onlineworld.com web sitesi anlamına gelir.

2. SÖZLEŞMENİN KAPSAMI

Sözleşme, Hizmetlerin Kullanıcıya sağlanmasını yönetir. Kullanıcı, Sözleşmeyi Madde 3 hükümlerine uygun olarak akdeder. Sözleşmenin (Bir Hesap Oluşturulması) ve varsa Siparişin alınması.

Kullanıcı Oyuna ilk kez eriştiğinde ve Kullanıcı her Hizmet satın aldığında Kullanıcıdan Sözleşmeyi kabul etmesi istenecektir.

3. BİR HESAP OLUŞTURMA

Yalnızca mutat ikametgahının bulunduğu ülkede reşit olma yaşının üzerinde olan gerçek bir kişi Hesap oluşturabilir. Kullanıcı ayrıca, yasal gözetimi altında olan bir çocuk için, Kullanıcının çocuğun Oyuna erişimini sağlamak için çocuğun mutat ikamet ettiği ülkenin yasalarına izin verilmesi koşuluyla bir Hesap oluşturabilir.

Bir Hesap oluştururken, Kullanıcı:​

  • Gizlilik Politikasında belirtildiği gibi kişisel bilgilerin sağlanması istendi;​
  • Bu belgeyi ve Gizlilik Politikasını okumak için gerekli;​
  • Kullanıcının bir Hesap oluşturmak için gerekli yaşa sahip olduğunu beyan etmesi istendiğinde;​
  • Hizmet Şartları'nı kabul ederek Sözleşme'ye girmeniz istenir.​
4. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

Sözleşme, Taraflar arasında, işbu Hizmet Şartları da dahil olmak üzere, Sözleşme'nin kabul edildiği andan itibaren belirsiz bir süre için akdedilmiş olup, Prim Online World Siparişi Kullanıcıya göndermiştir. Taraflardan her biri, Sözleşmeyi Madde 11 hükümlerine uygun olarak feshedebilir. (Sözleşmenin Feshi).

5. HİZMETLERİN SAĞLANMASINA İLİŞKİN ÜCRETLER

Kullanıcı Web Sitesine erişebilir, Forumları kullanarak bir Hesap oluşturabilir ve Oyunu ücretsiz olarak oynayabilir.

Kullanıcı, Oyun İçi Mağazada kullanılabilecek İpekleri Dükkandan satın alabilir.

SILK için yapılan bir ödemenin ödenmemesi veya geri çekilmesi, örneğin ters ibraz ile, Prim Online World'ün önceden bildirimde bulunmaksızın, Kullanıcının ödeme yükümlülüklerini sona erdirmeksizin Kullanıcıya ait tüm Kullanıcı Hesaplarında Kullanıcıya sunulan tüm Hizmetlerin sağlanmasını derhal askıya almasına izin veren bir Temerrüt olarak nitelendirilecektir.

6. İPEK VE SANAL EŞYALARIN SATIN ALIMI

6.1. İPEKLERE VERILEN LISANS

Dükkandan İpek satın alabilirsiniz.

İpek alımı, malların teslimi değil, Prim Online World tarafından lisanslanan dijital içeriğin Kullanıcıya sağlanmasıdır. Sözleşmenin şartlarına tabi olarak, Prim Online World, Kullanıcıya, Sanal Öğeler satın almak için Oyundaki Kullanıcı Hesabındaki SILK'leri kullanmak üzere satın aldığı SILK'ler Sözleşmesi süresince Kullanıcıya devredilemez, alt lisansı verilemez ve münhasır olmayan bir lisans verir.

6.2. İPEKLERİN GERİ ÖDENMESİ

Prim Online World, aşağıdaki olaylar da dahil olmak üzere Kullanıcı Hesabındaki İpekler veya Sanal Öğeler için herhangi bir tazminat sağlamayacaktır:

- Sözleşmenin, feshin Sözleşmede yapılan bir değişiklikten kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın Kullanıcı tarafından tek taraflı olarak feshedilmiş olması;

- Sözleşme, Kullanıcı tarafından Prim Online World tarafından Temerrüde Düşüldüğü için feshedildi;

- Kullanıcı tarafından iddia edilen zarar, Kullanıcının Hesabını, Kullanıcının aile üyeleri veya Hesaba erişen üçüncü taraflar da dahil olmak üzere üçüncü taraflarla paylaşmasından kaynaklanmıştır.

Yukarıdakilere bakılmaksızın, Prim Online World aşağıdaki durumda SILK'ler için tazminat sağlayacaktır:

- Prim Online World tarafında atfedilebilir bir donanım veya yazılım arızasından kaynaklanan İpek'lerin kaybı veya Sanal Öğelerin sona ermesi, Kullanıcının kayba yol açan olaylara hiçbir şekilde karışmaması şartıyla;

6.3. CAYMA HAKKI

SILK'i satın alırken, Kullanıcıdan Hizmetin yerine getirilmesi için onayını ifade etmesi istenir. Hizmetin performansı, satın alınan İpek'in, ödeme yürürlüğe girdikten sonra Kullanıcının Hesabındaki bakiyesine derhal ekleneceği anlamına gelir. Sözleşmeyi imzalayarak, Kullanıcı bilgilendirilir ve Kullanıcı SILK'i satın aldığında Kullanıcının cayma hakkını kaybettiğini açıkça kabul eder.

7. KULLANICI İÇERİĞİ

7.1. KULLANICI İÇERİĞİ İÇİN GEÇERLİ SINIRLAMALAR

Kullanıcının, Madde 1'de belirtilen "Kullanıcı İçeriği" tanımına girmediği sürece, Oyuna dayalı herhangi bir türev çalışma oluşturmasına veya hazırlamasına izin verilmez. (Tanımlar) Sözleşmenin (Tanımları).

Kullanıcının, Oyunda son kullanıcılarına ve/veya üçüncü şahıslara haksız avantaj sağlayacak herhangi bir yazılım oluşturmasına veya sağlamasına izin verilmez. Oyunun dengesini korumak için, Prim Online World yalnızca neyin "haksız avantaj" olarak değerlendirilmesi gerektiğine karar verme hakkına sahiptir.

Kullanıcının, Kullanıcı İçeriğinin (i) Madde 8 kapsamında sağlanan hizmet politikaları da dahil olmak üzere Sözleşmenin hüküm ve koşullarını ihlal etmediği ölçüde Kullanıcı İçeriği oluşturmasına izin verilir. Sözleşmenin (ii) ticari amaçlarla kullanılmaması, (iii) herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını, ticari markalarını, patentlerini, kişilik haklarını (kişinin imajına sahip olma hakkı dahil) ihlal etmediği, (iv) müstehcen, ırkçı, karalayıcı, aşağılayıcı, aşağılayıcı, şiddeti teşvik etmeyen, şiddeti veya ırk, din, cinsel veya cinsiyet tercihlerine dayalı ayrımcılığı teşvik etmediği, (v) başka bir kişiyi taciz etmeyi amaçlamadığı, (vi) Kullanıcı ile Prim Online World arasında herhangi bir ticari ilişki veya başka bir bağlantı anlamına gelmez, (vii) Prim Online World'ün itibarına veya iyi adına zarar vermez veya başka herhangi bir şekilde Prim Online World'e zarar vermez.

7.2. KULLANICI İÇERİĞİNE VERİLEN LİSANS

Kullanıcı, Prim Online World'e, Kullanıcı İçeriğinin yürürlükteki herhangi bir fikri mülkiyet mevzuatı tarafından korunması süresi boyunca, Kullanıcı İçeriği üzerinde dünya çapında, alt lisansı verilebilir, devredilebilir ve ücretsiz bir lisans verir:

- Kullanıcı İçeriğini Facebook, Twitter ve Youtube dahil olmak üzere Oyunun resmi sosyal ağ sayfalarında çoğaltmak ve görüntülemek;

- Kullanıcı İçeriğini Web Sitesinde çoğaltmak ve görüntülemek.

Kullanıcı ayrıca, Prim Online World'ün Kullanıcı İçeriğini, Oyunu ve/veya Kullanıcı İçeriğini tanıtmak amacıyla Oyunun hayran siteleri ve diğer ortamlar da dahil olmak üzere üçüncü taraflara iletmesine izin verir.

Prim Online World, Kullanıcının bu etkinlik için Kullanıcı tarafından sağladığı belirli Kullanıcı İçeriği için Prim Online World tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılmadan önce Kullanıcı tarafından böyle bir onay verilmediği sürece, Kullanıcının önceden onayı olmadan Kullanıcı İçeriğinden (yani Kullanıcı İçeriğini satarak) herhangi bir doğrudan gelir elde etmeye teşebbüs etmeyecektir. Kullanıcı, makul olmayan gerekçelerle onayını esirgemeyecektir.

8. HİZMET POLİTİKALARI

8.1. ORTAK KURALLAR

8.1.1. Uygunsuz veya ihlal edici içerik


Prim Online World, Hizmetlerde diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan herhangi bir mesajın, makalenin, bağlantının veya yorumun doğruluğunu, eksiksizliğini veya kullanışlılığını garanti etmez veya garanti etmez ve bu tür bir mesaj, makale veya yorumun içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Mesajlar, mesajın yazarının görüşlerini ifade eder, mutlaka Prim Online World'ün görüşlerini değil. Kullanıcı, hizmet politikalarının herhangi bir ihlalini, Forumlarda bu amaçla rapor et simgesine tıklayarak veya sorunu müşteri desteğine bildirerek bildirebilir.

Kullanıcı, Hizmetleri yanlış ve/veya karalayıcı, yanlış, küfürlü, kaba, nefret dolu, taciz edici, müstehcen, saygısız, cinsel yönelimli, tehdit edici, bir kişinin gizliliğini ihlal eden, fikri mülkiyet haklarını ihlal eden veya yürürlükteki herhangi bir yasayı veya bu Sözleşmeyi başka bir şekilde ihlal eden herhangi bir materyal yayınlamak için kullanmayacaktır.

Kullanıcı, Hizmetleri Sözleşme hükümlerini ihlal eden içerikle ilgili herhangi bir reklam, bağlantı veya (ticari) bilgi yayınlamak için kullanmayacaktır.

Kullanıcı, fikri mülkiyet hakları Kullanıcıya veya Prim Online World'e ait olmadıkça veya lisanslanmadıkça, fikri mülkiyet hakları kapsamındaki hiçbir materyali yayınlamayacaktır.

8.1.2. Adlandırma politikası

Kullanıcı, Web Sitesinde, Forumlarda ve Oyunda aşağıdaki karakter adlarını, aile adlarını, lonca adlarını, klan adlarını ve/veya takma adları kullanmayacaktır:

- Kaba, küfürlü, nefret dolu, ırkçı, karalayıcı, tehdit edici, pornografik veya cinsel yönelimli;

- İnsan vücudunun veya vücut fonksiyonlarının uygunsuz kısımlarına atıfta bulunmak;

- Uyuşturucu veya yasadışı faaliyetlere atıfta bulunmak;

- Nazi rejimi ile ilgili;

- Dini figürlere veya dini kuruluşlara atıfta bulunmak;

- İnsan hakları ihlaline karışan veya bundan şüphelenilen siyasi rejimler veya kişiliklerle ilgili;

- Şiddeti, etnik, ırksal veya ulusal nefreti, cinsel yönelimle ilgili nefreti teşvik etmek;

- Mevcut bir kişinin kimliğine bürünmek;

- Ticari markalar da dahil olmak üzere üçüncü bir tarafın fikri veya sınai haklarını ihlal etmek.

Yukarıda belirtilen kuralları ihlal etmek için alternatif yazımın, örneğin harfin yerine sayı konulmasının kullanılması, Madde 8.1.2'de kastedildiği gibi adlandırma politikasının ihlali olarak kabul edilecektir.

8.1.3. İzinsiz programların kullanımı

Kullanıcı, aşağıdakileri kullanarak Oyunun oynanışını değiştirmeye teşebbüs etmeyecektir:

- Oyundaki kontrollerin otomatik olarak çalıştırılmasına izin veren yazılım veya talimat setleri (makrolar dahil);

- Kullanıcının Oyunu başka türlü mümkün olmayacak şekilde oynamasına izin veren yazılım veya kod.

8.1.4. İstismarların Kullanımı

Kullanıcı, Oyunda gerçekleştirildiğinde, Kullanıcının Oyunu oyun tasarımı tarafından oynanması amaçlanmayan bir şekilde oynamasına izin veren herhangi bir işlemi veya eylemi derhal bildirecektir (bundan böyle bir "İstismar" olarak anılacaktır).

Kullanıcı, Prim Online World'ün müşteri desteğine çoğaltma adımlarını sağlama amacı dışında, hiçbir zaman bir İstismarı çoğaltmaya teşebbüs etmeyecektir.

Exploiting'in doğrudan veya dolaylı eyleminden elde edilen herhangi bir fayda, Prim Online World tarafından gerekli görüldüğü takdirde tersine çevrilecektir.

8.1.5. Hizmetlerin sağlanmasına yönelik tehditler

Kullanıcı, Oyun sunucularına yönelik spam, hizmet reddi saldırıları, Hizmetlerin performanslarını veya Hizmetlerin diğer son kullanıcılarının deneyimlerini etkileyecek tek başına veya grup olarak, Hizmetlerde eylemlerde bulunmak dahil olmak üzere hiçbir şekilde tehditte bulunmayacak veya Hizmetlerin sağlanmasını bozmaya teşebbüs etmeyecektir.

Prim Online World, Hizmetlerin bütünlüğünü korumak için gerekli görülen her türlü eylemi gerçekleştirme hakkını saklı tutar.

8.1.6. Hesap paylaşımı

Kullanıcının, Kullanıcı Hesabının kimlik bilgilerini kimseyle paylaşmasına izin verilmez.

Yukarıdakilere bakılmaksızın, Prim Online World, etkinlikler için veya Kullanıcıya müşteri desteği sağlamak için Kullanıcıdan Hesabının adını talep edebilir. Ancak, Prim Online World asla bir Hesap şifresi istemez.

8.1.7. Oyun İstemcisinin Değiştirilmesi

Kullanıcının, Oyun İstemcisini etkileyen üçüncü taraf programlarını yalnızca bu programların oynanışı önemli ölçüde etkilemediği ve Sözleşmenin herhangi bir hükmünü ihlal etmediği ölçüde kullanmasına izin verilir. Bu tür herhangi bir üçüncü taraf programının kullanımı öncelikle Prim Online World tarafından doğrulanmalıdır. Bu amaçla, Kullanıcı bu tür bir üçüncü taraf programını yüklemeden ve kullanmadan önce müşteri desteğine başvurmalıdır.

8.1.8. Hesap (lar) veya ürün (ler) in satışı

Kullanıcı, Oyunu, bir Hesabı, Sanal Öğeleri, İPEK'leri, sanal para birimini veya Oyunun herhangi bir öğesini para karşılığında (yani gerçek para ticareti) satmaya teşebbüs etmeyecektir.

8.1.9. Yasaların ihlali

Kullanıcı, Oyunu başlattığı ve Hizmetlere eriştiği ülkenin mevzuatına saygı göstermeyi taahhüt eder.

8.2. İHLALLER VE SONUÇLAR

Önem derecesine bağlı olarak, Madde 8.1'de belirtilen hizmet politikalarının ihlali, bunlarla sınırlı olmamak üzere, aşağıdakilerden biriyle sonuçlanabilir:

- İlgili Hizmete mesaj göndermenin geçici bir imkansızlığı;

- Adlandırma politikasını ihlal eden adın yeniden adlandırılması

- bir uyarı;

- Kullanıcının ilgili Hizmeti kullanmasını yasaklayan geçici bir yasak;

- Kullanıcının Forumlarda mesaj göndermesini ve Oyuna erişimini yasaklayan geçici bir yasak;

- Kullanıcının ilgili Hizmeti kullanmasını yasaklayan kalıcı bir yasak;

- Kullanıcının Forumlarda mesaj göndermesini ve Oyuna erişimini yasaklayan kalıcı bir yasak;

- Kullanıcının Hizmetlere erişmek için Hesabı kullanmasını yasaklayan Hesabın kalıcı olarak yasaklanması;

- Sözleşmenin bir nedenden dolayı feshedilmesi.

Prim Online World, ihlalin ciddiyeti ile ilgili olarak yaptırımların orantılılığını sağlayacaktır. Prim Online World, Prim Online World'ün Kullanıcıya (a) yaptırım uygulaması nedeniyle Kullanıcı tarafından yapılan veya maruz kalınan herhangi bir maliyet, kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Madde 8.1.3'ün ihlali. (İzinsiz programların kullanımı), 8.1.4. (İstismarların Kullanımı), 12.1.5. (Hizmetlerin sağlanmasına yönelik tehditler), 8.1.7. (Oyun İstemcisinin Değiştirilmesi), 8.1.8. (Satış Hesap(lar)ı veya kalem(ler)i), 8.1.9. (Yasanın ihlali) Madde 13.3 uyarınca Temerrüt olarak nitelendirilecektir. (Sebep nedeniyle fesih) ve ilgili herhangi bir Hesabın yanı sıra Kullanıcının sahip olduğu herhangi bir Hesabın kalıcı olarak yasaklanmasını ve Prim Online World tarafından Sözleşmenin derhal feshedilmesini haklı çıkarır.

9. GİZLİLİK

Prim Online World, Gizlilik Politikası'nda, Kullanıcı'nın kişisel verilerinin Genel Veri Koruma Yönetmeliği'ne uygun olarak korunmasında, Gizlilik Politikası'nda daha fazla bilgi verilmesini sağlamayı taahhüt eder.

10. GARANTİLER

Prim Online World, Hizmetleri şart ve koşullara uygun olarak ve Sözleşmede belirtilen ücretler karşılığında sağlamayı ve işletmeyi taahhüt eder.

Prim Online World, Hizmetler'i Sürüm'den itibaren Kullanıcı'ya her zaman sunmak için elinden gelen çabayı göstermeyi taahhüt eder. Prim Online World, Hizmetlerin sağlanmasının hatasız veya kesintisiz olacağını garanti etmez. Kullanıcı, Oyun da dahil olmak üzere Hizmetlerin yalnızca Kullanıcı tarafından kullanım anında içerdiği işlevleri ve diğer özellikleri içerdiğini kabul eder ("olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi"). Hizmetlerin her kullanımı, Kullanıcının kendi riski ve sorumluluğu içindir.

Kullanıcı, Prim Online World'ün aşağıdaki olaylarda Temerrüt veya Sözleşme'nin başka herhangi bir ihlalini teşkil etmeyen Hizmetler'i kesintiye uğratabileceği veya azaltılmış Hizmet(ler)i sağlayabileceği konusunda bilgilendirilir ve kabul eder:

- İçerik eklemek, hataları veya Açıklardan Yararlanma Amaçlı Hizmetleri kullanılamaz hale getiren kesinti süreleri;

- Kullanıcının deneyimini iyileştirmek için gereken donanım güncellemeleri süresince Hizmetlerin kesinti süreleri veya düşük performansları;

- Hizmetlerdeki çok sayıda oyuncudan veya etkileşimlerinden kaynaklanan düşük performanslar.

Kullanıcı, Hizmetleri kullanmak için gerekli altyapının satın alınmasından ve/veya düzgün çalışmasından tek başına sorumludur. Prim Online World, iletim hataları, arızalar veya internet de dahil olmak üzere bilgisayar, veri veya telekom olanaklarının kullanılamaması nedeniyle oluşan hasar veya maliyetlerden asla sorumlu değildir.

Prim Online World, Oyunun Kullanıcının donanım ve sistemi ile uyumluluğunu garanti etmez. Prim Online World tarafından sağlanan sistem gereksinimleri genel bilgilendirme amaçlıdır ve Kullanıcı deneyimi, donanımın markasına, durumuna veya Kullanıcının sisteminde yüklü yazılıma bağlı olarak değişebilir.

Prim Online World, Oyunun sürekli donanım uyumluluğunu garanti etmez. Prim Online World, işletim sistemlerini desteklemeyi durdurma olasılığı da dahil olmak üzere minimum ve önerilen donanım ve sistem gereksinimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.​
 
Üst