Provanas Survival Sunucu Yüksek Online !

Server Adı
Provanas
Site Adresi
https://www.provanas.com/oyunlar
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Şub 2022
Discord
https://discordapp.com/invite/nwgwg3N

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Oyun açıklaması​

Bölüm Tanıtımı
Vadi, 1.18.1 sürümünde oynanan bir hayatta kalma bölümüdür. Sıradan hayatta kalma oyunlarından farklı olarak gelişmiş özellikler ile oyunda yapılabileceklerin sayısını artırmış olmasıdır. Gelişmiş balıkçılık, madencilik, rütbe sistemi, makine sistemi, meslek sistemi, mcmmo yetenek sistemi, şans oyunları sistemi ve tarım sistemi ile sıradan hayatta kalma bölümlerinden farklı olarak öne çıkmaktadır.

Bölümün Amacı
Vadi bölümünün en iyi yanı amacınızı kendinizin belirlemesidir. İsterseniz çok para kazanıp en zengin olmak, isterseniz çok arkadaş edinip en güçlü loncayı kurmak, isterseniz görev yapıp en yüksek rütbeye ulaşmak, isterseniz de evinizi ve çiftliğinizi yapıp sakince oynamak amacınız olabilir.

Bölüm Etkinlikleri
Vadi bölümünde her gün özel etkinlikler ve yarışmalar yapılmaktadır. Hafta içi her gün balıkçılık turnuvaları, kutu anahtarı dağıtımı ve boss etkinlikleri yapılmakta, haftasonu ise parkur, hazine, pvp savaşları gibi çeşitli oyunlar oynatılmaktadır.

Neden Vadi oynamalısınız?
Minecraft hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız ve sıradan hayatta kalma oyunlarından sıkılıp ek özelliklerle daha gelişmiş bir versiyonda bulunmak istiyorsanız vadi bölümü tam size göre bir bölümdür. Tek bir alanda gelişip oyunu bitirmektense bir çok farklı yetenek alanında gelişmek ve oyunu sıkıcı bir tekrara düşürmemek için vadi bölümünde oynayabilirsiniz. Ek olarak daha düzenli ve güvenilir bir ekonomi, gelişmiş vergi sistemleri ile birlikte kastığınız para ve eşyaların değerini koruması, böylece emeklerinizin daha değerli olması sıradan hayatta kalma oyunlarına göre vadi bölümünün bir avantajı olmaktadır.

Oyun açıklaması​

Ormanda yapman gereken ilk şey /rtp komutu ile oyuna başlamak olacaktır. RTP komutunun seni götürdüğü yere kendi alanını kurabilirsin. Kendi bölgeni yaratır oyuncularla ticaret yaparsın, kendi insanlarınla kendi klanını kurar ve karşı klanlara karşı mücadele edersin. Oyuncularla ticaret yaparak paranı kat kat arttırabilirsin. /market üzerinden satacağın eşyalarla kendi bakiyene renk katabilirsin. /spawn'dan düz ilerlersen karşına bir NPC çıkacak. O NPC sana bir takım görevler verecek. O görevleri yaparak rütbe kazanabilir rütbelerin verdiği özelliklerle beraber güzel gözüken kozmetikler kazanabilir verdiği ek komutlarla beraber oyununu daha kolay hale getirebilirsin. Rütbelerin kaç tane olduğunu ve özelliklerini görmek için /ranks komutunu kullanabilirsin. /warp kutular yazarak kutuların bulunduğu yere gidebilir ve /site üzerinden ya da NPC üzerinden satın aldığın kutuları açabilirsin. Eğer vote verirsen bakiyene 500 oyun parası ve envanterine bir oy kutusu anahtarı gelir. Her gün oy vererek zenginliğine zenginlik katabilirsin. Oyundaki oyuncular ve yetkili kadrosuyla beraber yapacağın sohbetlerle eğlenceli bir ortam oluşturabilir oyun oynarken arkadaş edinmenin heyecanını yaşayabilirsin. Kendi birliğini kur, paranı kazan, tarım yap, maden yap, savaş ve daha nicesi "Orman" bölümünde...

Oyun açıklaması​

Bölüm Tanıtımı
Aincrad, 1.16.5 tabanlı emek bir Skyblock oyunudur. Alışılmış klasik Skyblock'un aksine Aincrad'a özgün olan bir Korsan teması vardır. Buna bağlı olarak da oyuna bir çok özellik ve temaya uygun içerikler eklenmiştir. Aincrad yeni dizayn edilmiş bir bölümdür ve her geçen gün sıklıkla yenilikler getirilmektedir.

Bölüm Özellikleri
+ Benzersiz Ekonomi;
- Aincrad'ın market ekonomisi alışılmışın aksine yetkili ekibi tarafından değil oyuncular tarafından belirlenir. Yani bir ürün bölümde çok fazla ise o ürünün fiyatı markette düşük, bir ürün bölümde çok az ise o ürünün market fiyatı yüksek olur. Buna ek olarak fiyatlar satın alım ve satışlara göre değişkenlik gösterir.

+ Özel Modeller;
- Aincrad'da korsan temasına uygun olan, kılıç, alet, şapka ve bir çok modele erişim sağlayıp oyun deneyiminizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bir çok model oyun içinde erişilebilir haldedir. Yani bir ücret ödemeden modellere erişim sağlanılabilir.

+ Korsan Teması;
- Sıklıkla vurguladığımız korsan konsepti yalnızca yapılara değil, bütün bölüm içerisine uygulanmıştır. Yani menü, scoreboard ve tab dizaynları, oyuncu tagları, spawn, NPC'ler, modeller, Boss'lar ve bir çok içerik korsan temasındadır.

+ Gelişmiş Ada Görevleri;
- Ada görevlerinde bulunan tüm görevler bireyseldir ve tüm görevlerin emek ve uğraş ile yapılması gerekilir. Bunun sebebi bölümdeki P2W'i önlemek ve oyuncu dengesini sağlamaktır.

Bölüm Etkinlikleri
Oyuncuların gelişimine katkı sağlamak ve onları eğlendirmek için her gün düzenli olarak etkinlikler yapılmaktadır. İşte o etkinlikler;
1. Baskın Etkinliği: Vanilla Minecraft'ta bulunan Baskın'ın daha gelişmiş bir etkinliğidir.
2. Sumo: PvP zevkini oyunculara hatırlatmak için bulunan bir etkinliktir. Amaç rakibi platformdan aşağı atmaktır.
3. Envoy: Envoy alanına belli sayıda ve farklı içeriklerde kutular düşer. Oyuncular bu kutuları açarak ödüller kazanır.
4. Balıkçı: Etkinliğin türüne göre; en uzun balığı ya da en çok balığı tutan ilk 3 oyuncu etkinliği kazanır ve ödülleri alır.Tanıtım Video :
 
Üst