RealMİ Yeni Efsanevi Survival Sunucu !

Server Adı
RealMİ
Site Adresi
https://realmi.fi/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/KDGGrwUAVk

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Diğer oyunculara saygı duyun!

Her yaştan ve geçmişten oyuncular sunucuda oynar. Herkese rahat ve güvenli bir oyun deneyimi sunmak istiyoruz. Uygunsuz davranışlar burada tolere edilmez ve devam eden davranışlar kalıcı bir yasaklamaya bile yol açabilir. Bu yüzden diğer oyuncuları dikkate alın.
- Aşağılayıcı bir dil kullanmayın. "Bunlar, örneğin, ırkçılık ve homofobiyi içerir.
Discord'da, discord'un genel kurallarına uyun
– Sohbeti veya başka birinin özel mesajlarını işe yaramaz mesajlarla veya büyük harf kilidi ile spam yapmayın. Ayrıca, filtre kelimesini göz ardı etmeyin veya sunucu dışı şeyleri tanıtmayın!
– Küfür etme!
– Cezalandırılırsanız, özel ayrıcalıklarınızı diğer oyuncuları taciz etmek için kullanmayın! Bu, uygunsuz öneklerin kullanılmasını da içerir

Adil oyna!

Hile yaparak, oyunun eğlencesini hem başkalarından hem de kendinizden uzaklaştırırsınız! Bu yüzden adil oynayın ve hile yapmaya başvurmayın.
– Haksız avantaj sağlayan modifikasyonlar kullanmayın. Bunlar, x-ray, aimbot, forcefield veya fly gibi özellikleri içeren çeşitli hack istemcilerini içerir.
– Hataları istismar etmeyin. Bunlar yönetime bildirilmelidir! Bu nedenle, bir hatayı bilmek, ancak bunu söylememek, aynı zamanda kuralların ihlalidir.
– Bir şeyin olması gerektiği gibi çalışmadığından şüpheleniyorsanız, yöneticiye sormalısınız.
– Minecraft kullanıcınızı başkalarına ödünç vermeyin!


Bakım kelimesi yasadır!

Sunucu bakımı herkes için en iyisini ister. Onları dinleyin ve itaat edin ve onlara karşı tartışmayın çünkü bakım sözü yasadır!
Sunucu bakımı herkes için en iyisini ister. Onları dinleyin ve itaat edin ve onlara karşı tartışmayın çünkü bakım sözü yasadır!
– Yönetim tarafından size gönderilen mesajlara dikkat edin!
- Yöneticiler size bir şey gösterirse üzülmeyin.
– Kendinizi koruyormuş gibi davranmayın!

Güçlendirme kesinlikle yasaktır!

Artırmak, yani kişinin kendi istatistiklerini yapay olarak yükseltmesi kesinlikle yasaktır. Sunucu beceri seviyeleri, büyük saygı duyduğumuz bir şeydir ve her oyuncunun gerçek beceri seviyesini doğru bir şekilde yansıtmalarını istiyoruz.
– Arkadaşınızın sizi kasıtlı olarak
öldürmesine izin vermeyin – Ayrıca, elinden gelenin en iyisini
yapmayan bir arkadaşınızı öldürmeyi kabul etmeyin – Aynı anda iki kullanıcıyla oynamayın
Bu kuralı ihlal etmek HER ZAMAN kalıcı bir yasakla sonuçlanacaktır!

Oyun formatına özgü kurallar

SkyWars:
– Kimseyle takım olarak çalışmanıza izin verilmiyor! Bir arkadaşınızla (arkadaşlarınızla) oynarsanız, onlara eşit rakipler olarak davranmalısınız.
Hayatta Kalma:
– Sunucuda kasıtlı gecikmeye neden olmayın. Bu kategori, diğer şeylerin yanı sıra, gecikmeye neden olan büyük kızıltaş ayarlamaları içerir.
– Hayatta Kalma'da başka bir oyuncunun mülkünü çalmak, yas tutmak veya başka bir şekilde yok etmek yasaktır. Hayatta kalma dünyasında, örneğin oyuncuları tuzaklarla öldürmek de yasaktır!
– Hoverboardlar, çirkin 1×1 kuleler, kulübeler, arazinin kasıtlı olarak tahrip edilmesi ve uygunsuz binalar yasaktır. Hayatta kalma dünyasında ticarette / veya diğer hilelerde hile yapmak da yasaktır.
– TPA rap kesinlikle yasaktır!
 
Üst