Retro Games 100 Cap Global Sunucu !

Server Adı
Retro Games
Site Adresi
https://100.retrosro.com/index.php
Cap
100
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
26 Mar 2022
Discord
https://discord.com/invite/a9YUbWnW?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Sunucu Genel Özellikleri :​


 • Cap : 100
 • Race : Chinese/European
 • Chinese Balance : Yes
 • Mastery : 200/330
 • EXP/SP Rate : Slow
 • Free Silk : 1 Silk/H, Vote, Auto Events
 • Magic Pop : Works
 • Play2Win : Yes
 • Automatic-Events : Works
 • Job System : Available
 • PK System : Enabled
 • Max-Plus : +12 with adv
 • Guild Limit : 32
 • Union Limit : 2
 • IP LIMIT : 6
 • PC Limit : 2
 • Job Limit : 1
 • BA/CTF/FTW Limit : 1

1. Şartlar​

100.RETROSRO.COM adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan​

 1. Retro'nun web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir mülkiyet devri değil, bir lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya herhangi bir kamuya açık sergileme (ticari veya ticari olmayan) için kullanmak;
  3. Retro'nun web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
  5. materyalleri başka bir kişiye aktarmayın veya materyalleri başka bir sunucuda "yansıtın".
 2. Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz otomatik olarak sona erer ve Retro tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizin sona ermesi veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elektronik veya basılı formatta sahip olduğunuz indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Sorumluluk Reddi​

 1. Retro'nun web sitesindeki materyaller 'olduğu gibi' esasına göre sağlanmaktadır. Retro, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.
 2. Ayrıca Retro, kendi web sitesindeki veya bu tür materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir sitedeki materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği hakkında herhangi bir garanti vermez veya beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar​

Retro veya tedarikçileri hiçbir durumda Retro'nun web sitesindeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybından kaynaklanan zararlar veya iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu tutulamaz. Retro veya Retro yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bu tür bir hasarın olasılığı hakkında bilgi verildi. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerde sınırlamalara veya dolaylı veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Malzemelerin doğruluğu​

Retro'nun web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Retro, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Retro, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak Retro, materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmaz.

6. Bağlantılar​

Retro, web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Retro tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Değişiklikler​

Retro, bu hizmet şartlarını web sitesi için herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet koşullarının o zamanki güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Geçerli Kanun​

Bu hüküm ve koşullar, 100.retrosro.com yasalarına tabidir ve bu yasalara göre yorumlanır ve siz, geri alınamaz bir şekilde, o Eyalet veya yerdeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

Gizlilik Politikası​

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, 100.RETROSRO.COM ve sahibi olduğumuz ve işlettiğimiz diğer siteler üzerinden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı göstermek Retro'nun politikasıdır.

Kişisel bilgileri yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyacımız olduğunda isteriz. Bilgileriniz ve rızanızla adil ve yasal yollarla topluyoruz. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size talep ettiğiniz hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri saklıyoruz, kayıp ve hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmeyi önlemek için ticari olarak kabul edilebilir yollarla koruyacağız.

Kanunen gerekli olmadıkça, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kamuya açık olarak veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz, tarafımızca işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz olmadığını ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

Size arzu ettiğiniz hizmetlerden bazılarını sağlayamayacağımızı anlayarak, kişisel bilgi talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gerçek parayla eşya / ipek / altın satışı şu andan itibaren kesinlikle yasaktır, sizi yakalarsak tüm hesaplarınızı kalıcı olarak yasaklayacağız.

Küresel Sohbette (İzin Verilmez) birbirinize hakaret etmek cezalandırılırsınız.

Tüm sohbetlerde dinlere ve ülkelere hakaret (İzin Verilmez) cezalandırılır.

Tüm sohbetlerde oyuncuların Ailesine Hakaret Etmek (İzin Verilmez) cezalandırılır.

Başkalarına Hakaret veya Zulüm Yapılması (İzin Verilmez) cezalandırılırsınız

Benzersiz noktalarda bot yapmak, ilk kez 1 hafta, ardından 1 ay 2. kez ve 3. kez sonsuza kadar yasaklanmanızı sağlar!

İş casusluğu (Ticari normal char ile takip edin veya karakterleri teleportta tutun ve bot alarmı kullanın) izin verilmez ve ceza alırsınız

Pk in job (Pk on karakter kullanımı job suit ve trans pet kullanımı) yasaktır ve ceza alırsınız

Job'da hile yapmak (başka bir karakterden malları düşürün ve toplayın) veya (bir çok jeton almak için 1 tüccar ile birçok kez yeniden giriş yapın) izin verilmez, ceza alırsınız ve tüm jetonlar sadece hile yapanları değil, karakterlerinizden silinir.

Eğer pvp alanında veya üst sınırı olmayan savaşlarda birbirinize can sıkıcı veya spam öldürmek için full buff kullanacaksanız ceza alırsınız.

Geri ödeme politikası​

Tüm bağışlar veya jeton alımları isteğe bağlıdır ve oyunu oynamak için gerekli değildir.

Tüm satışlar kesindir ve satın alma yapıldıktan sonra İade Edilemez .

Web sitemizden ve üçüncü taraf fatura sağlayıcıları veya bayilerinden sanal para birimi satın alarak bu politikayı kabul etmiş olursunuz.

BOTS Politikası​

SBOT , MBOT , PH BOT gibi tüm Botlara izin verilir, ancak bazı kısıtlamalar vardır.

 1. oyuncuları spam yapmak için kullanmayın
 2. CTF ve Arena'da bot kullanımına izin verilmez
 3. Arena'da veya CTF'de bot yapmak, ilk defa 1 hafta ban almanızı sağlar!
 4. Bir oyuncunun kısıtlı alanlarda botlardan birden fazla yasak aldığını fark edersek, kalıcı bir yasak alır!

Tanıtım Video :
 
Üst