RexCraftia Uzun Süredir Açık Eğlenceli Sunucu !

Server Adı
RexCraftia
Site Adresi
https://www.rexcraftia.net/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
13 Şub 2020
Discord
https://discord.com/invite/7ztWYKD

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Factions Top (/f üst)
RexCraftia haritaları, standart fraksiyon sunucusu haritalarından daha uzun süre dayanır. Düzenli harita sıfırlamalarına ihtiyaç duymadan ulusun en iyi ödüllerini uyguluyoruz. Her sezon 30-60 gün sürecek. Sezon bitiş zamanı rastgele ve otomatik olarak belirlenir.
Fraksiyon Blokları Fraksiyonunuzu
lider panosunda ilerletmek için, fraksiyon bloklarını elde etmeniz ve iddialarınıza yerleştirmeniz gerekir. Fraksiyon blokları, oyun içi nakit ve çeşitli materyaller kullanılarak “/f top” menüsünden satın alınabilir. Fraksiyon bloklarını karşılayabilmek için sunucu boyunca farklı etkinliklere katılmanız gerekiyor.
Yerleştirildikten sonra, tek bir hizip bloğu 1 puan değerindedir. Her 24 saatte bir blok değeri 1 artar. Blok başına maksimum değer 20'dir. Bir bloğu kırarsanız değer sıfırlanır. Bu, oyuncuları bloklarını iddialarına yerleştirerek bahis yapmaya zorlar. Bu aynı zamanda insanların onları mümkün olan en son anda yerleştirmelerini de önler. Fraksiyon blokları baskınlara karşı savunmasızdır, bu fraksiyonlar arasındaki rekabeti teşvik edecektir. Fraksiyon bloklarınızı savunmak için bol duvarlı bir üs inşa etmeniz gerekiyor.
İlk hizip bloğu, iddianızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Diğer tüm hizip blok yerleşimleri, önceden yerleştirilmiş hizip bloklarına bağlanmalıdır. Bu, tüm hizip bloklarının bağlı olduğu anlamına gelir.
Baskın Lazeri
Fraksiyon üslerine baskın yapmak için bir baskın lazeri kullanılır. Bu makine bloğu, tabanları delmek için yerleştirilebilir ve kullanılabilir. Zamanla blokları kıran düz yatay 1x1 lazer ışını ateşler. Saldırı parçaları tarafından desteklenmektedir. Lazeri yerleştiren kişi aktifken lazerin yakınında kalmalıdır yoksa madenciliği durdurur. Oyuncu başına 1 lazer ve hizip başına 9 lazer yerleştirebilirsiniz. Baskın lazeri, rakip fraksiyon bloklarını mayınlamak ve elde etmek için kullanılabilir. Bir lazer bir hizip bloğunu kırdığında, otomatik olarak en yakın oyuncunun envanterine eklenir.
İddialarınızdan biri baskın lazer tarafından saldırıya uğruyorsa, sohbette bir uyarı alacaksınız. Devre dışı bırakmak için lazeri çalıştıran oyuncuyu öldürün. Bu mekanik, baskınlarda ilerlemeye izin vermek için uygulanır. Bir üssün büyük miktarda fraksiyon bloğu varsa, tüm fraksiyon bloklarını elde etmek için lazer kurulumunuzu birkaç kez hareket ettirmeniz gerekir. Lazeri çalıştıran oyuncunun da lazere yakın olması gerekir, oyuncuyu iter, çeker veya öldürürseniz lazeri devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca bir baskın lazerini yok etmek için bir roketatar kullanabilirsiniz.
Sezon Bitiş Saati
Sezon bitiş saati, sezonun başlamasından 30 gün sonra etkinleşir. Saatin sezonu herhangi bir gün bitirme şansı var. %2 ile başlar ve her gün %2 artar. Bu, sezonun zaman içinde bitme olasılığının giderek arttığı anlamına geliyor. Maksimum sınır sezon başına 60 gündür. Bu, sezonun 30 ila 60 gün arasında sürdüğü anlamına gelir. Bu mekanik, sisteme bir belirsizlik getirmek için uygulanmaktadır. Sezonun tam olarak ne zaman biteceğini bilmiyorsunuz, bu nedenle kazanma şansınızı artırmak için düzenli olarak rekabet etmeniz gerekiyor. Bu aynı zamanda insanların hizip bloklarını son günlere kadar gizlemelerini de engelliyor. Kazanma şansı istiyorsanız bloklarınızı yerleştirmek zorundasınız.
Sezon Sonu
En iyi 3 grup, sezon sonunda bir ödül alacak. Tüm hizip blokları dünyadan otomatik olarak kaldırılır. Gelecek sezon için yeni fraksiyon blokları elde etmeniz gerekiyor. Bir öncekinden elde edilen hizip blokları bir sonraki sezona yerleştirilemez. Sezon ödülleri, rekabetçi oyuna olan ilgiye bağlı olarak artacak ve ölçeklenecek.
Birincilik ödülleri:
- 40$ Hediye Kartı Mağazası
- 10x Birincilik Kazanan Etiket
- 5x Nemesis Unvanı
- 3x Birincilik Uçan Parçacık
- 3x Birincilik Soyu Tükenmiş
İkincilik ödülleri:
- 25$ Hediye Kartı Mağazası
- 10x İkincilik Kazanan Etiket
- 5x Phantom Unvan
- 3x İkincilik Uçan Parçacık
- 3x İkincilik Soyu Tükenmiş
Üçüncülük ödülleri:
- 15$ Hediye Kartı Mağazası
- 10x Üçüncülük Kazanan Etiket
- 5x Haydut Unvanı
- 3x Üçüncülük Uçan Parçacık
- 3x Üçüncülük Soyu Tükenmiş

Bu güncelleme, sunucuya tamamen yeni ve benzersiz bir sistem sunar. Tatmin edici bir deneyim sağlamak için sık sık değişiklik bekleyebilirsiniz. Size mümkün olan en iyi oynanışı sunabilmemiz için lütfen mekaniklerle ilgili geri bildiriminizi paylaştığınızdan emin olun.

Güncellemeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, benimle özel olarak discord üzerinden iletişime geçin: REXThor#5449REXCRAFTIA SIFIRLAMA MAYIS 2019

[SAHIP] REXTOR GÖNDERILDI25 MAYIS 19

sev6dna.png

RexCraftia yeni sıfırlandı!
Yeni RexCraftia haritasıyla ilgili önemli notlar:
- Yeni oluşturulan arazi.
- Lejyon rütbe fiyatları yükseltildi.
- Başlangıç sırasında oynayanlar için özel sıfırlama kiti.
- Malzeme üreteci üretim hızı düşürüldü.
- Tüm köşeler talep edilene kadar Fly devre dışı bırakılacaktır.
- İstila, haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacak.
- Warzone, haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacak.
- Artifact Auction, haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacak.
- Ciddi zindan, haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacak.
- Colossus zindanı haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacak.
- Aylık paketler kaldırıldı.
Yukarıdaki metinde açıklandığı gibi, çoğu oyun sonu mekaniği haritanın başlangıcında devre dışı bırakılacaktır. Bu, oyuncuların oyunun sonuna geçmeden önce temel mekaniği deneyimleme şansı elde etmeleri içindir. Bu aynı zamanda, özellikler aşamalı olarak piyasaya sürüleceği için oyunu daha ilginç tutacaktır.
Yeni harita için malzeme üreteçleri dengelendi. Üretim hızları, üretim limitleri ve kapasiteleri düşürülmüştür. Önceki haritadaki kadar verimli değiller. Bu değişiklik, jeneratörlerin aşırı güçlenmesini önlemek içindir. Yine de karlı olacaklar, ancak her zamanki kadar değil.
Önceki sunuculardan herhangi birinde bağışçı rütbeniz veya komutunuz varsa, yeni haritaya aktarılabilir. Rütbeniz veya komutlarınız otomatik olarak aktarılmadıysa lütfen REXThor ile iletişime geçin. Son 30 gün içinde bağış yaptıysanız, yeni haritada oyun içi tazminat için lütfen REXThor ile discord üzerinden iletişime geçin.

Sabrınız ve RexCraftia'yı oynadığınız için teşekkür ederiz.


EN İYI AYLIK SEÇMENLER

[SAHIP] REXTOR GÖNDERILDI1 MAYIS 19

En İyi 5 Aylık Seçmen Nisan:
- enda_slime
- Todo360
- Th3M4st3r
- ImLars
- TheBlueMagician
En iyi seçmenlere web mağazası için 20 dolarlık bir kupon verilir. Kuponu almak için lütfen benimle iletişime geçin.
Oylama yarışması bu ay yeniden yapılacak. Mayıs ayı boyunca 20$'lık kupon kazanma şansı için her gün oy vermeyi unutmayın.
 
Üst