Riberia NetWork Online !

Server Adı
Rineria NetWork
Site Adresi
https://riberia.net/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
13 May 2022
Discord
https://discord.com/invite/uc4UJnpn?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

Riberia Nedir?​

Riberia 2021 Ağustos ayında geçmiş profesyonel birikimler sonucunda açılmış ve Türkiye'de kısa sürede çok fazla ilgi görmüş sunuculardan biri. Sunucumuz henüz taze bir sunucu olmasına karşın kısa süre içerisinde çok büyük ilerleme kaydetmiş, sürekli gelişmekte olan bir sunucudur. Riberia'nın öncelikli amacı minecraft oyununu "premiumsuz" olarak (premium hesap gerektirmeden) sizlere en kaliteli ve eğlenceli şekilde oynatmaktır. Bu yüzden sunucumuza giriş yapan herkesin kabul etmiş sayıldığı kurallarımızı buraya tıklayıp okumanızı tavsiye ederiz.
Riberia ekibi yönetim kadromuzda, 2014 yılından beri Türkiye'nin en büyük minecraft topluluklarından birini yönetmiş, uzun yıllar bu kitleye hizmet etmiş kişiler mevcut. Sürekli gelişmeye yönelmiş duruşumuz ile beraber ekibimizle beraber çalışmaktayız.

Sunucumuzda Oynayabilmek İçin Koşullarımız Ve Hedeflerimiz​

Sunucumuzda oyun oynayabilmek için ilk ve en önemli kuralımız efendi bir insan olmaktır. Sunucumuzda saygısız, laubali, kötü konuşma tarzları ve alışkanlıkları olan arkadaşları barındırmamaya gayret gösteriyoruz. Sunucumuzun asıl amacı daha büyük kitlelere ulaşıp hem siz güzel insanlara bir şeyler katmak, öğretmek hem de sizlerden öğrenmektir. Sunucumuzu yeni gören veya yeni katılan arkadaşlarımız topluluğumuzdaki ortamı ve oyun zevkini buradaki kardeşlik ile birlikte içten içe hissedeceklerdir.

Ortamımız ve Sistemlerimizden Bir Örnek​

Sunucumuz topluluğunda Türkiye'de görmediğiniz veya fark etmediğiniz birçok yeni sistemi hem ilk katılışınızda hem de oynadıkça fark edeceksiniz. Bu sistemlerden yalnızca birisi kendi fikrimiz ve geliştirdiğimiz sistem olan Ribetuber sistemi. Youtube'da gelişmek isteyen arkadaşlarımıza güzel bir örnek ve destek olan Riberia, Ribetuber sistemi ile kanallarını yeni yüzlere göstermek isteyenler için oldukça güzel bir alternatif.

Etkinlik Takvimi :

Her ayın ilk cumartesi günü: Oyun İçi Admin Eventi
Her ayın ikinci cumartesi günü: O Ses Riberia
Her ayın üçüncü haftası özel bir gün: Sosyal medya etkinliği/çeşitli yarışmalar
Gizli tarih: Sürpriz Etkinlik (%50 ihtimalle)
Her ayın ilk cumartesi günü: Sosyal Medyalarda Çekiliş

Her ayın üçüncü haftası özel bir gün: Ribetuber ve nitro destekçilerine özel çekiliş/etkinlik

Her ayın ilk günü: Özel Vote Etkinliği


Screenshot_6.png
 
Üst