RLCrafters Survival Server Yeni Haritalar !

Server Adı
rlcrafters
Site Adresi
https://rlcrafters.ca/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ara 2022
Discord
https://discord.com/invite/EP9KZcc

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

Hizmet Şartları​


"Minecraft-mp.com" kullanarak, bu Hizmet Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Son Revizyon: 7 Ocak 2017


Kullanıcı Hesabı​

"Minecraft-mp.com" üzerinde bir hesap oluşturarak, e-posta adresinizde size bildirimler, uyarılar, dahili bültenler, şifre alma ve hesap etkinleştirme göndermemize izin vermiş olursunuz.

Bildirimlerin, uyarıların ve dahili bültenlerin aboneliğinden istediğiniz zaman hesabınızda buradan çıkabilirsiniz: Hesap Ayarları.

Hizmet Kullanımı​

Hizmetlerimizi kullanarak, sunucunuza periyodik bağlantı girişimleri yapmamıza izin verir ve sunucunun bir Minecraft sunucusu olduğunu ve sahibi adına sunucuyu eklemek için sahip veya yetkili kişi olduğunuzu garanti edersiniz.

Ayrıca aşağıdaki içerikleri yayınlamamayı da kabul edersiniz:

  • pornografik içerik
  • yasa dışı içerik
  • ırkçı içerik


Minecraft Hakkında​

"Minecraft-mp.com" bir Minecraft sunucu listesidir. Hizmetlerimiz, Minecraft'ı çok oyunculu modda oynamanıza izin veren Minecraft hesabıyla ilgili değildir.

"Minecraft-mp.com" Minecraft ve Mojang AB ile bağlantılı değildir. Minecraft ve ilişkili Minecraft görüntülerinin telif hakkı Mojang AB'ye aittir.

Sunucu İçeriği ve Bilgileri​

"Minecraft-mp.com" sitesinde yayınladığınız içerik ve bilgiler size aittir. Sunucunuzu "Minecraft-mp.com" ekleyerek, sunucu başlıkları ("IP İçeriği") gibi fikri mülkiyet hakları kapsamındaki içeriğin, sunucunuzun listesinde sağladığınız herhangi bir IP içeriğini kullanmak için bize münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisansı verilebilir, telifsiz, dünya çapında bir lisans ("IP Lisansı") verdiğinizi kabul edersiniz. Bu IP Lisansı, IP içeriğini sunucunuzdan sildiğinizde veya hesabınızı sildiğinizde sonlandırılır. Bu IP içeriğini kaldırdığınızda, silinen bu içeriğin makul bir süre boyunca yedek kopyalarda kalabileceğini, ancak bu içeriğin başkaları tarafından kullanılamayacağını kabul edersiniz. Ayrıca, bu tür içeriklere "Minecraft-mp.com" dışında (arama motorları gibi) erişilebileceğini ve kullanılabileceğini de kabul edersiniz.


Sunucunun Kaldırılması​

Herhangi bir sunucuyu herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle veya nedensiz olarak kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Sunucu yönetimi sayfanızdaki "Sil" simgesine tıklayarak sunucunuzu istediğiniz zaman "Minecraft-mp.com" bölümünden silebilirsiniz.


Sahte Oyuncu Sayısı​

Sunucunuzda sahte oyuncu sayısı görüntülenmesine izin verilmez.


Yinelenen Sunucular​

Yinelenen sunuculara izin verilmez. Yinelenen sunucu, aynı Ana Bilgisayar Adı/MOTD'ye, oyuncu sayısına sahip olan ve başka bir sunucudan aynı IP adresine işaret eden bir sunucudur.


Alt Sunucular​

Alt sunuculara izin verilir, ancak yalnızca ana sunucunun oyları olabilir. Alt sunucular, farklı Ana Bilgisayar Adı / MOTD ve oyuncu sayısına sahip, ancak BungeeCord veya başka bir şeyle bir ağa bağlı birkaç sunucudur.
Bu, büyük ağların haksız bir avantajla birkaç yuva almasını önlemek içindir.

Oy Hile​

Oy hilesine izin verilmez. Oy hilesi yapan herhangi bir sunucu web sitemizden engellenebilir, kaldırılabilir ve / veya kara listeye alınabilir.

Oy hilesi:

  • VPN, Proxy veya birden fazla günlük oy kullanmak için herhangi bir araç kullanan bir kişi.
  • Birden fazla günlük oy yapmak için bot, komut dosyası veya herhangi bir araç kullanmak.


Son -landırma​

Herhangi bir hesabı herhangi bir nedenle veya nedensiz olarak herhangi bir zamanda sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.

Garanti Reddi​

Herhangi bir hizmetle ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti yoktur.

Şartların Değiştirilmesi​

Hizmet Şartları'nı herhangi bir zamanda bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın değiştirme hakkımızı saklı tutarız.
 
Üst