Ronia Online v.24xx Versiyon Farm Server 83 Seviye Başlangıç !

Server Adı
Ronia Online
Site Adresi
https://roniaonline.net/
Server Tipi
Farm Server
Versiyon
v24xx
Açılış Tarihi
29 Tem 2022
Discord
https://discord.com/invite/TYvCpHZA?utm_source=Discord%20Widget&utm_medium=Connect

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Oyuncu Rekorlarına İmza Atan RoniaOnline Yeni Oyun Deneyimi ile Farm sunucusunu 29 Temmuz 22.00 da açıyor! Ronia sizlere 6 yıldır hizmet sağlamaktadır, v2 de ilk leri ve en kalabalık kitleyi yaratan tek server Ronia ile yeni savaşa hazırlanın!Merhaba değerli oyuncularımız,
RoniaOnline markası 6 senedir piyasada sizlerledir , yeni bir yönetim kadrosu ve piyasanın en kaliteli alt yapısı FLAMESOFT ile sizlere hizmet vermeye başlıyoruz.
FLAMESOFT ile anlaşmamız sonucunda oyuncularımızın EXP PREMİUM ihtiyaçlarını tarafımızca karşılıyoruz PUS da EXP PREMİUM ücretsiz olarak 0 KC ile listelenmektedir.
Amacımız Tüm PVP sevenleri bir arada toplamaktır. PARA odaklı değil, MARKA odaklı ilerliyoruz. MARKA mıza güveniyoruz. Bu etkinlik sadece DESTAN sunucumuza özeldir.
Daha önce RoniaOnline geçmişinde böyle bir etkinlik yapılmadı, HATTA hiç bir PVP de ücretsiz 1 aylık Premium sağlamadı.
Bizim bunu sağlamaktaki amacımız tamamen MARKA mızın güvenirliğini arttırmak ve oyuncu potansiyelimizi MAXİMUM'a çıkarmaktır. Bu karşılama sonucu Alt yapımıza
belirli bir ödeme sağlamaktayız, hiç bir alt yapı bu tarz bir duruma izin vermez, fakat belirli bir ücret karşılığında FLAMESOFT kampanyamızda bizlere destek çıkıyor..
Official Açılışta Ücretsiz Olacak Özel Ürünler Listesi = Exp Premium, Genie , Offline Merchant.
Exp Premium kırıldığında tüm özellikleri orjinal şekilde çalışmaktadır, EXP Premiumun herhangi bir extra hediyesi yoktur. Bu ürünler PUS üzerinden 0 kc ile satın alınır.
 
Üst