Saloon Network Türk Hub Sunucu Başarılı Kadrosu İle Aktif !

Server Adı
SaloonNetwork
Site Adresi
https://www.saloonnetwork.com/
Server Tipi
  1. Hub
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
20 Nis 2020
Discord
https://discord.com/invite/w6ve2bRX

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Saloon Network Kimdir ?

2018 yılında başlayan bu eğlenceli serüvenimize tekrardan katıldık. Bizler oyunculara günlük hayatın stresinden uzak güzel bir aile ortamı gibi bir sunucu hazırlamayı amaç edinmiş kişileriz. Hedefimiz en iyi kaliteyi ve ortamı sizlere sunmak.


Saloon Network 2018 yılında açılmış Türkiye'nin en eski köklerinden birine sahip en tecrübeli minecraft sunucularından biri. 2018'de başlayan maceramız 2019 yılının sonlarında yaklaşık bir yıllık aranın ardından yeniden başlamıştır. 2020 Nisan ayından beri tekrardan aktif hâle gelen sunucumuz henüz yeni bir sunucu olmasına rağmen kısa süre içerisinde büyük bir gelişim kaydetmiştir. Saloon Network'ün öncelikli amacı minecraft oyununu ücretsiz olarak sizlere en kaliteli ve eğlenceli şekilde oynatmaktır. Bu yüzden sunucumuza giriş yapan herkesin kabul etmiş sayılacağı kurallarımıza www.saloonnetwork.com/kurallar adresinden ulaşabilirsiniz.

Saloon Network ekibimizden yönetim kadromuzda, 2014 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük minecraft sunucularından birinin kurucuları ve yöneticilerinden olup uzun yıllar büyük bir kitleye hizmet etmiş kişiler mevcut. Sunucu ekibimiz yaklaşık yirmi kişi olmakla birlikte tüm ekip arkadaşlarımız ile uzun bir süredir tanışığız ve çalışma halindeyiz.

Saloon Network başarılı ekibi ve kuralları ile sizlere daha iyi bir oyun ve eğlence sağlamak adına bu hizmeti vermektedir.

Tanıtım :
 
Üst