SemiSurvivalCraft Survival Efsanevi Sunucu !

Server Adı
SemiSurvivalCraft
Site Adresi
https://www.semisurvivalcraft.com/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/cqdBjjWwvm

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

SemiSurvivalCraft'a hoş geldiniz!​

Birkaç ekstra koruma ve olanakla en iyi Semi Vanilla Survival Minecraft deneyimini sunmayı amaçlayan bir Semi Vanilla Survival Minecraft sunucusuyuz.

Yarı Vanilya​

Standart hayatta kalma vanilyalı Minecraft deneyimini mahvetmeden oyunu geliştirmek için ek koruma ve özelliklere sahip Standart Survival Minecraft.

Çapraz Oyuncu​

SemiSurvivalCraft, Minecraft'ın hem Java hem de Bedrock sürümlerini destekler (Vivecraft kullanan VR dahil). Bu, herhangi bir cihazda katılabileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir!

Keder Koruması​

Tüm oyuncu talepleri korunur ve başkaları tarafından değiştirilemez. Arkadaşlarınıza arazinize erişmelerini sağlamak için ihtiyacınız olacak.

Düşük Gecikmeli Oyun Deneyimi​

Gerçek bir veri merkezinde bulunan kendi özel sunucumuzda barındırılıyoruz. Oyuncularımızın bağlantı kurduğu bazı konumların ortalama ping değerini görün.

DDoS Koruması​

Sunucumuzun DDoS saldırılarına karşı tamamen korunduğunu ve bir saldırı gerçekleşse bile çevrimiçi kalacağını bilerek içiniz rahat olsun.

Konsolunuzdan oynayın​

Xbox Konsolu veya Nintendo Switch aracılığıyla Minecraft sunucusuna bağlanmak için aşağıdaki genel video eğitimlerini izleyin. Bir Sunucu adresi girmeniz istendiğinde, yukarıda Bağlantı Bilgileri'nde gösterilen bilgilerimizi kullanın


 
Üst