Silkroad Online Jangan Canavar Haritası

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Silkroad Online’ın Çin (china) ırkına yönelik rehberimizde bugün sizlere başlangıç moblarından bahsedeceğiz. Jangan’da 1 lv.’den 18 lv. Aralığına kadar değişik PHY ve MAG atak moblar bulunmaktadır. Bu mobları aşağıda ki haritada detaylı olarak görebilirsiniz.
silkroad_jangan.jpg

mangyang.jpg
Mangyang - seviye 1

Bay Sa'nın saray yerine Wijung'u lanetlemek için yaptığı kukladır. Şeytan, ruhlu bir hayalet olarak yaratıldı. Fark gözetmeksizin büyük çizgilerle insanlara saldırır.

small_eyed_ghost.jpg
Small-Eyed Ghost- seviye 2

Koca gözlü Hayaletlerden daha kısa kolları ve bacakları olan canavar. Gözleri de küçük. Ancak, küçük gövdesine kıyasla çok vahşidir.

big_eyed_ghost.jpg
Big-Eyed Ghost- seviye 3

Doğuştan kambur ve tek gözlüdür. Bu nedenle hariç tutulmuştur. Hamgok geçidi yakınında tek başına ölen bir çocuğun ardından ortaya çıkan kinci, Koca gözlü Hayalet öldü. Çok acımasızdır ve büyük elleriyle insanlara saldırır.

old_weasel.jpg
Old Weasel - seviye 4

Yaşlı Gelincik çok uzun zamandır yaşıyor. Fiziksel gücü veya saldırı gücü Gelincik'ten daha azdır, ancak birikmiş tecrübesi ve zekası nedeniyle çok akıllı bir hayalettir. Rahatsız olursa ne olduğunu anlamadan insanları yer ve yutar.

weasel.jpg
Weasel - seviye 5

Gelincik, Jangan çevresindeki otlaklarda yaşayan ve toplumu örgütleyen bir gelincik halısıdır. Zekâsı yüksek ama üretken iş yapmıyor, sadece insanlara saldırıp yiyeceklerini çalıyor, hayvanları avlıyor.

water_ghost_slave.jpg
Water Ghost Slave - seviye 6

Su Hayaleti kölesi bir köle olarak yaşadı ve kaçtı. Yüzünde ve vücudunda dövmeler var. İnsanlardan nefret eder ve insanların acımasız davranışları karşısında vahşileşir.

water_ghost.jpg
Water Ghost - seviye 7

Su Hayaleti başlangıçta bataklık elfi olarak şeytani bir yapıydı. Elinde zehir tutan ve insanları büyüleyen büyük bir su kabağı ile insanlara saldırır.

broken_stone_ghost.jpg
Broken Stone Ghost - seviye 8

Kısmen kırılmış Qin-Shi Mezarlığı'nın koruyucu taş görüntüsü zamanla bir goblin haline geldi ve Kırık Taş Hayaletleri oldu.

thomb_stone_ghost.jpg
Tomb Stone Ghost - seviye 8

Öfkeden ölen bir adamın ruhu mezar taşına yapıştırıldı. Ortaya çıkan cin, Tomb Stone Ghost'dur. Sadece amaçsızca dolaşan yaşayan insanlara saldırır. Tomb Stone Ghost'u kovmak için insanların taşı parçalaması ve Tomb Stone Ghost ile olan ilişkisini kesmesi gerekiyor.


stone_ghost.jpg
Stone Ghost - seviye 9

Taş görüntü bir aslan şeklindedir. Bu, Qin-Shi Mezarlığı'nı korumak için yapıldı, ancak zamanla geçen ve güçlerini geçen tüm insanlara saldırmaya başladı. Taştan yapılmış sert bacaklarını kullanarak yaptığı saldırılar çok güçlüdür.

tomb_stone.jpg
Tomb Stone - seviye 9

Tomb Stone Ghost'un aksine, Tomb Stone bir şeytan tarafından ele geçirilen bir mezar taşıdır. Daha güçlü bir şeytani enerjiye sahiptir ve genellikle mezarın etrafında görülür.

decayed_yeoha.jpg
Decayed Yeoha - seviye 10

Güçlü bir lanet yüzünden tüm vücut çürümüştü. Vücudu çürümüş olsa bile Yeohalar kadar tehlikelidir.

yeoha.jpg
Yeoha - seviye 10

Başlangıçta Yeohalar, güney Jangan vadisinin güneydoğusunda yaşayan şeytana karşı doğayı koruyan ağaç elfleriydi. Onlar koruyucu elflerdi. Dağı veya vadiyi geçen yolculara yardım ederlerdi. Ancak baştan çıkarıcı hale geldiler ve kötü niyetli elflere dönüştüler.

bandit_surbodinate.jpg
Bandit Surbodinate - seviye 11

Kılıç taşıyan düşük rütbeli haydutu gösterir. Kaliteli kaplan derisi giyen haydutlar dışında genellikle tilki derisi giyerler.

bandit_archer.jpg
Bandit Archer - seviye 12

Yay taşıyan düşük rütbeli bir haydutu gösterir. Kaliteli kaplan derisi giyen haydutlar dışında genellikle tilki derisi giyerler.

young_tiger.jpg
Young Tiger - seviye 13

Bunlar Kaplan Dağı'nı yöneten kaplanların gençleri. Genç olmalarına rağmen çok vahşiler.

tiger.jpg
Tiger - seviye 14

Kaplan Dağı'nda yaşayan ve yemek yiyen dev bir kaplandır. Büyük ve güçlüdür. Tiger, Mabok ve Tiger Mountain lekelerini kanla takip ediyor.

bandit_bowman.jpg
Bandit Bowman- seviye 15

Haydut okçu, tüccarların mallarını Silkroad'a seyahat etmek için götüren bir haydut grubu üyesidir. Haydut okçusunun aksine, Haydut okçusu daha güçlü ve daha iyi bir nişancıdır.

bandit.jpg
Bandit - seviye 16

Haydut, tüccarların mallarını Silkroad'a seyahat etmek için götüren bir haydut grubu üyesidir. Hançer eğitimli Ateş Gücü Ustalığına sahip olan ve dışlanan Haydut, şeytani teknikler kullanır.

bandit_tiger.jpg
Bandit Tiger - seviye 17

1000 kaplandan sadece birinin Kara Kaplan olarak doğduğu söylenir. Siyah bir gövdeye sahiptir. Kaplan Dağı'ndan geçenler ona kara şeytan derler.

whiter_tiger.jpg
Whiter Tiger - seviye 18

Kaplanları yöneten kaplan grubu; 100 yıldır Kaplan Dağı'nda yaşıyor. Kaplanlara liderlik ederler ve insanlara akıllıca saldırırlar.
 
Üst