Silkroad Online Unique’ler

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Silkroad Online severlerin en destansı yaptıkları işlerden biriside Unique kovalamacasıdır. Unique haritasında hızlı ve güçlü olan kapışmanın sürdüğü aksiyon dolu heyecanı başka bir yerde bulmak adeta imkânsız gibidir. Silkroad’da ki Unique’lerin hikâyeleri ve nerelerde ortaya çıktıklarını daha öncesinde görmüş müydünüz? Eminim cevabınız hayır olacaktır. O halde gelin inceleyelim;
1647958237903.png

Tiger Girl - seviye 20 - Jangan​

Antik çağlardan beri Truva kıyılarında yaşayan Megalopa, güçlü, yırtıcı pençelere ve dev bir gövdeye sahiptir. Korkunç görünüşünden dolayı tehdit edildiğini hisseden biri Megalopa'ya saldırsa, kendini tehlikeye atsa da, aç olmadığı veya saldırıya uğramadığı sürece hiçbir şey Megalopa'yı çekmez.

1647958252711.png

Cerberus - seviye 24 - Costantineople​

Orthos ve Hades'in yönettiği Cehennemi koruyan Cerberus, Ekhidna ve Typhon'dan doğar, yaratıkların ölülere girip çıkmasını engeller. Argonotlara katılan Orpheus, zehirli bir yılan tarafından öldürülen karısı Eurydice'i kurtarmak için Cehenneme girdiğinde, bir lir çalıp onu uyutmak için geçitten geçer. Herakles, Cerberos'u canlı yakalar ve 12 görevinin sonunu tamamlamak için onu yeraltına getirir.

1647958262313.png

Captain Ivy - seviye 30 - Samarkand​

Evil Orderi ve Asia Minor'u kontrol eden birlikleri yöneten Kaptan Ivy, kara kanlı bir kadın savaşçıdır. Düzensiz bir hayat yaşayan Ivy, eski bir kalıntıyla karşılaşır ve günahkar melek Seniel'i orada çakıllı görür. Seniel, Ivy'yi sevgilisinin Fiore olduğuna inandırır ve onu güçlendirerek Küçük Asya'nın kontrolünün Ivy'nin eline geçmesini sağlar. Ivy, Evil Order'ı ele geçirir ve korsanların kontrolünü ele geçirerek gücünü arttırır. İlk bakışta zayıf bir kadın gibi görünse de gelişmiş tatar yayı ve Eagle Drake ile yaptığı kıskaç saldırısı ona büyük bir güç veriyor.

1647958270741.png

Isyutaru - seviye 60 - Karakoram​

Isyutaru, Himalaya'dan sürgün edildi ve kız kardeşler arasındaki çatışma nedeniyle, Himalaya'yı yöneten Kar Tanrısı'nın 2 kızından en küçüğü olarak Karakoram'a geldi. Isyutaru nedeniyle Karakurum ölü bir buzulla kaplı, ölüm bölgesine dönüşmüş, bu da Silkroad yolcuları için kötü.

1647958281081.png

Lord Yarkan - seviye 80 - Taklamakan​

Niya'nın eski efendisidir. Niya İmparatorluğu'nun çöküşüyle onu bıçaklayarak kendini öldürdü. Ruhunun acısı dinlemedi ve gerçek dünyada gezinmeye devam etti ve Niya'nın eski onurlu günlerini özledi.

1647958290292.png

Tomb General Hyun - seviye 85 - Qin-Shi'nin Tomb​

Qin hanedanlığının ordularını yöneten 4 generalden biri olan General Hyun'dan ilham alan golem.

1647958304642.png

Tomb General Bi - seviye 88 - Qin-Shi'nin Tomb​

Qin, hanedanın ordularını yöneten 4 generalden biri olan General Bi'den ilham alan bir golemdir.

Tomb General Ho - seviye 89 - Qin-Shi'nin Tomb​

Qin, hanedanın ordusunu yöneten 4 generalden biri olan General Ho'dan ilham alan bir golemdir. Ho-Ryu-Gon'un takipçileri ateşi kontrol etme yeteneğine sahiptir.

Tomb General Jin - seviye 90 - Qin-Shi'nin Tomb​

Qin, hanedanın ordularını yöneten 4 generalden biri olan General Jin'den ilham alan ve Shaolin manastırının takipçilerinden Jin'den inanılmaz bir fiziksel güce sahip bir golemdir.

1647958323264.png

Demon Shaitan - seviye 90 - Roc Dağı​

Bir keresinde şeytani bir tanrının yardımıyla Roc'tan intikam almaya çalıştı ama başarısız oldu. Artık Roc tarafından yönetiliyor ve ona itaat ediyor. O her zaman şeytan tanrıyla birliktedir. Büyüleri ve diğer güçleri diğer insanların çok üzerindedir.

1647958333915.png

Snake General Ki - seviye 95 - Qin-Shi'nin Tomb​

Batı Çin'den dört doğal ruhani varlık, BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi mezarlığına çekildi. Bu ruhsal varlıkların her birinin diğerlerinden farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçlerinden büyülenen bu varlıklar ona bağlılık yemini ettiler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü bir üyesi oldular. Bu dört kişiden Snake General Ki, fiziksel savunmayı güçlendirme yeteneğine sahipti.

Snake General Jung - seviye 95 - Qin-Shi'nin Tomb​

Batı Çin'den dört doğal ruhani varlık, BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi mezarlığına çekildi. Bu ruhsal varlıkların her birinin diğerlerinden farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçlerinden büyülenen bu varlıklar ona bağlılık yemini ettiler ve daha sonra Tomb Snake'in çok güçlü üyeleri oldular ve bunların dördü Snake General Jung'un büyü savunmasını güçlendirme yeteneğine sahipti.

Snake General Yul - seviye 95 - Qin-Shi'nin Tomb​

Batı Çin'den dört doğal ruhsal varlık, BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi'nin mezarına çekildi. Bu ruhsal varlıkların her birinin diğerlerinden farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçlerinden büyülenen bu varlıklar ona bağlılık yemini ettiler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü üyeleri oldular ve bunlardan dört Tomb Snakes Yul fiziksel saldırıyı güçlendirme yeteneğine sahipti.

Snake General Hew - seviye 95 - Qin-Shi'nin Tomb​

Batı Çin'den dört doğal ruhsal varlık, BeakYung'un güçleri tarafından Qin-Shi'nin mezarına çekildi. Bu ruhsal varlıkların her birinin diğerlerinden farklı yetenekleri vardır. BeakYung'un güçlerinden büyülenen bu varlıklar ona bağlılık yemini ettiler ve daha sonra Tomb Snakes'in çok güçlü üyeleri oldular ve bunlardan dördü Tomb Snakes Hew'in sihirli saldırılarını güçlendirme yeteneğine sahipti.

JeonUk The Black Tortoise - seviye 98 - Qin-Shi'nin Tomb​

Bir zamanlar Zhenling dağlarının yakınında yaşayan normal bir kaplumbağa olan JeonUk, dağların koruyucu ruhunun himayesine girmiş ve aldığı eğitim sonucunda ruhsal bir varlık olarak Kara Kaplumbağa'nın güçlerini almıştır. Hüma tarafından yok edilen koruyucu ruhla
 
Üst