SuperCraft Yeni Güncellemeler Ve Uzun Soluklu Bir Macera !

Server Adı
SuperCraft
Site Adresi
https://www.supercraft.com.es/
Server Tipi
  1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
19 Şub 2022
Discord
https://discord.com/invite/mzQhMNXvhH

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan

OYUN KURALLARI :


1- SuperCraft ile ilgisi olmayan sunucuların IP adreslerinin gönderilmemesi , hem genel hem de özel mesaj yoluyla yasaklanmış olup, ciddi bir yaptırıma ve bunun sonucunda KALICI ÇIKARILMAYA neden olacaktır .

2- Web adreslerine spam göndermeyin , youtube web adresleri, discord veya başka bir sosyal ağ olsun, URL'leri SuperCraft'a koymak kesinlikle yasaktır.

3- Mesajları tekrarlamak ve/veya bunlarla kullanıcıları rahatsız etmek (özel mesajlar için de geçerlidir) kesinlikle yasaktır. Sel (büyük ve/veya tekrarlayan mesajlar) tamamen yasaktır.

4- Minecraft hesaplarının veya herhangi bir eşyanın, rütbenin veya sunucudaki ekonominin Personelden izin almadan yeniden satılması veya değiştirilmesi/takas edilmesi yasaktır.

5 -Personel veya YouTuber'ların rütbelerini/üyelerini taklit etmek yasaktır , bu sunucuda ciddi bir ihlaldir.

6- Kesinlikle Sunucumuzdaki herhangi bir kullanıcıya yönelik tehditlerin yanı sıra hakaret veya zorbalık yasaktır. Herkese açık veya özel sohbet, evcil hayvan isimleri veya posterler, forumda veya başka yollarla. Herhangi bir kötü söz veya başka bir oyuncuya saygısızlık kesinlikle yaptırım gerekçesi olacaktır.

7- Tüm kullanıcılara saygı gösterin, nazik olun. Irkçılık, cinsiyetçilik, engellilik veya din nedeniyle alay konusu veya herhangi bir kullanıcıya karşı her türlü ayrımcılık yasaktır .

8- Değiştirilmiş istemcilerin (hack, hayalet istemci vb.) kullanılması yasaktır, bu önceden haber verilmeksizin kalıcı olarak sınır dışı edilmeye yol açacaktır .

9- Müstehcen veya rahatsız edici kullanıcı adları (ayrıca görünümler veya pelerinler) yasaktır; bu, ihraç sebebidir.

10- Bug veya açıklardan yararlanmayınız, hiçbir şekilde hile yapmayınız ve bunları herkese açık kanallarda yaymayınız. Sunucudaki herhangi bir aksaklığı, hatayı veya istismarı kötüye kullanmak, itiraz olasılığı olmayan bir yasaklama nedenidir. Bir hata bulursanız, destek web sitemiz aracılığıyla bildirin .

11- Asla bir yönetim/personeli aldatmaya çalışmayın , herhangi bir aldatma tespit edersek kalıcı olarak ihraç edilirsiniz.

12- SuperCraft'ta kavga etmek ve tartışmak kesinlikle yasaktır , bunu yapmak cezaya neden olacaktır.

13- Moderasyon ekibini veya yöneticileri taciz etmeyin . Normalde teknik sorunlar ve ciddi sorunları çözmek için içerideler. Onları engellerseniz, muhtemelen sınır dışı edileceksiniz.

14- Tutumunuzu kontrol edin. Eğer "aptal, komik, toksik ve/veya trol" olursanız, sunucudan atılmanız çok olasıdır, SuperCraft'ta saygı esastır , oyunculara veya personele karşı saygısız davranışlarda bulunan bu tür oyunculara müsamaha göstermeyiz. , bu doğrudan bir sınır dışı edilmesine yol açacaktır.

15- Sosyal ağlarımızda veya sunucularımızda yetişkinler için düşünülebilecek tartışmalar veya tartışmalar oluşturmayın (Buna cinsellik, din, cinsiyet, politika, uyuşturucu, yasa dışı konular vb. dahildir).

16- Bariz istisnalar dışında sunucuda 1'den fazla hesabınız bulunmamalıdır . Bir yaptırımdan kaçınmak için birden fazla hesaba sahip olmak, kalıcı bir yaptırım için zemin oluşturacak ve hatta IP'nizin engellenmesine yol açabilir.

17- Sunucu içindeki sohbette her türlü sel ve/veya mesaj tekrarı yapılması yasaktır , bu forumlarda, sosyal ağlarda ve ağ içindeki diğer her yerde de geçerlidir. Ayrıca her modalitenin özel kurallarına

uymayı da unutmayın . Bazı modalitelerde, çapraz ekip oluşturma, ekip oluşturma, kamp yapma, yetersiz yapılar, trolling, spawnkill vb; yasak. Her bir modalitenin belirli kurallarına uyulmaması yaptırımlara neden olabilir.

Bu kurallardan herhangi birini ihlal ederseniz, SuperCraft Ekibi üyeleri sizi cezalandırma ve/veya haber vermeden sunucudan atma hakkına sahiptir. Her yasağın kanıtı sunucu personeli tarafından korunur ve çoğu durumda bunu talep eden kullanıcılara sağlanır, ancak böyle bir karar vermemiz durumunda oyuncuları kanıt sunmadan yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

Sunucumuzda, seviyeniz ne olursa olsun, sunucuda rütbe almış veya mağazadan satın almış olsanız da kurallar tüm oyuncular için aynıdır . Kuralları ihlal ederseniz, okuldan atılacaksınız ve satın alma şart ve koşullarımızda belirtildiği gibi yapılan satın alımların hiçbirinin iadesi yapılmayacaktır ..

Her zaman olduğu gibi, bir personel tarafından alınan kararların nihai olduğunu ve bunlara saygı gösterilmesi gerektiğini unutmayın. Aynı fikirde değilseniz veya verilen bir kararın bir hata olduğuna inanıyorsanız, lütfen doğru olun, itiraz formatlarını izleyerek Destek Anlaşmazlığımızda iyi bir neden belirtin ve yaptırımınızı geri çekmek için mesajınızı dikkate alacağız.

SuperCraft önceden haber vermeksizin sunucu kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.
x2
 
Üst