Twerion Yeni Güncellemeler İle Mükemmel Bir Skyblock Sunucu !

Server Adı
Twerion
Site Adresi
https://forum.twerion.net/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
13 May 2022
Discord
https://discord.com/invite/47VuDTJ

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
En büyük Alman çatlak Minecraft sunucusu olan Twerion.net, size PvP, yapı ve eğitim modlarının mükemmel bir karışımını sunuyor! 2013 yılından bu yana, ekip teklifi sürekli olarak geliştirmektedir. MLG-Rush, Fastbuilders ve BuildFFA'nın yanı sıra GTA, SkyPvP, BedWars, Citybuild ve Skyblock sunuyoruz.


Sevgili Topluluk,

Skyblock 1.19'u sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu projede, önerilerinizin çoğunu dikkate aldık ve tamamen yeni bir oyun deneyimi yaratmaya çalıştık! Size kısa bir genel bakış sunmak istiyoruz, ama önce:

Skyblock neyle ilgili?
Skyblock, yoktan var olan büyük ve bireysel bir ada yaratmakla ilgilidir. Yaratıcılığın sınırı yoktur, bu nedenle bir ada evlerden, çiftliklerden, dükkanlardan veya diğer binalardan oluşabilir. Amaç en büyük, en güzel veya en değerli adayı inşa etmektir.

Sürüm:
Mod, en son Minecraft sürümünde çalışır ve bu nedenle size birçok yeni özellik ve olasılık sunar. Ayrıca, sistemin büyük bir kısmı zaten güncel hale getirilmiş ve güncellenmiştir. Buna ek olarak, birçok hata düzeltildi ve SuperiorSkyblock2'ye geri döndük.

Beceriler:
Şu andan itibaren Skyblock, birçok harika özellik sunan ve işlerle birlikte harika bir kombinasyon oluşturan yeni bir beceri sistemine sahip. Yeni becerileri deneyin ve çeşitli becerileri test edin!

Gök kristalleri:
Geçmişte eski Gök Kristalleri sistemi için birçok talebimiz olduğu için, onu yeniden tanıtmaya ve neredeyse tüm yumurtlayan yumurtalarla donatmaya karar verdik. Ayrıca, artık demir bloklar ve diğer değerli bloklar gibi hemen hemen tüm cevherleri ScS noktalarına dönüştürerek birçok farklı yumurtlama yumurtası elde edebilirsiniz.Ada sınırları:
Sunucunun performansı büyük ölçüde iyileştirildi, bu nedenle artık yumurtlayıcılar veya pistonlar gibi bloklarda sınırlamalara ihtiyacımız yok. Bu yüzden çiftliklerinizi kalbinizin içeriğine göre büyütün ve ada imparatorluğunuzu genişletin!

Ada tasarımları:
Ada tasarımları için, iyi ve çekici bir seçenek oldukları için adaların eski modellerine geri dönmeye karar verdik. Her zamanki gibi, adanızı oluştururken üç ada türünden birini (Çimen, Mesa ve Çöl) seçebilirsiniz.Diller:
Skyblock artık temsil edilen tüm dillerde tamamen mevcut ve tüm ülkelerden oyuncuları bir araya getiren büyük, uluslararası bir topluluğa izin vererek en güzel ve güçlü adaları birlikte inşa ediyor!Adminshop:
Tabii ki, yönetici mağazası da revize edildi, bu nedenle bazı öğeler eklendi ve yeni bir ekonomi oluşturmak için birçok fiyat ayarlandı.Kapanış sözleri:
Skyblock'un arkasındaki çalışmalarda etkili olan ve mod için harika bir güncelleme oluşturmak için her günlerini veren tüm yardımcılara büyük bir teşekkür etmek istiyoruz!


Twerion.net Ekibiniz Skyblock 1.19 ile çok eğlenmenizi diler!
 
Üst