U4 RolePlay Bir Çok Özellikleri İle Sunucu Online !

Server Adı
U4
Site Adresi
https://u4rp.com/
Server Tipi
  1. Role Play
Açılış Tarihi
1 Ağu 2022
Discord
https://discord.com/invite/s6bp3JjEyE

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Biz Biriz

U4 - Biz kimiz? Bir biriz! Adı altında çıktığımız bu yolda günler haftaları kovalarken ayları peşine taktık ve günümüze kadar geldik. Biz topluluk sunucusu olarak başlayan hedefimizde her zaman en iyisi olmak için çalıştık. Her adım attığımızda bizimle beraber emek veren insanlara yuva olabilmek için kollarımızı sıvadık. Oynanabilecek tüm oyunları oynayıp bir yerden sonra kendimizi Roleplay’e adadık ve sıkı yönetim içinde çalıştık. Her gün yeni bilgiler öğrenip kendimize hız katarak gelişmeye devam ettik. Biz daima sırtımızı birbirimize vererek yükselmeye devam ettik. Yükselmeye devam ederken her attığımız basamağı sizler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
HABERLER & DUYURULAR​

T2Lh1TFOjCWGWac2OS84DLlNN4cKWEpWSTqeD8hC.jpg

YENİ ANİMASYON PANELİ​

Yeni animasyon paneli daha kullanışlı olabilmesi açısından sunucuya kodlandı ve kullanıcılarımıza açıldı. Bu sayede oyun içerisinde karakteriniz ile kullanacağınız animasyonların işlevselliği artırılmıştır.
Tz8RgpZkKzUzp4fVSh90JonxNNHewUoJZJfFXiZg.jpg

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR BLİPLER​

Blipler özelleştirilebilir hale getirilecek şekilde sunucuya kodlandı ve kullanıcılarımıza açıldı. Bu sayede oyun içerisinde görmek istemediğiniz blipleri kaldırabilirsiniz. Örnek olarak; bir doktorsunuz ve hastanenin blip'ini kaldırabilirsiniz çünkü artık ezberlemişsinizdir.

OPVDZrbBMT3nqQBozOTSoQhi7Juaq7beQ1GkqzgQ.jpg

METALI SİMKART​

Metalı simkart sistemimiz sunucuya kodlandı ve kullanıcılarımıza açıldı. Bu sayede oyun içerisinde birden fazla simkart ile karakterinizi yönlendirebilirsiniz.

ui8KgRysiqHahfU4mNq2uXIu8KVb7pv3igLcb746.jpg

METALI ANAHTAR SİSTEMİ​

Metalı anahtar sistemimiz sunucuya kodlandı ve kullanıcılarımıza açıldı. Bu sayede oyun içerisinde anahtarınız olmadan araç ile etkileşime giremeyeceksiniz, sadece anahtarınız üzerinizdeyse etkileşim ile birlikte; bagaj aç-kapa, motor çalıştır-kapat, cam aç-kapa ve far aç-kapa yapabiliyorsunuz.
vMsT1epMB3NWvOV8FfSFAjsBmOa9cjAGLTL9qA40.jpg

NPC DİYALOG SİSTEMİ​

NPC diyalog sistemimiz sunucuya kodlandı ve kullanıcılarımıza açıldı. Bu sayede oyun içerisinde yapacağınız etkileşimlerin ana unsuru olarak NPC'ler devreye girdi. NPC ile yapacağınız birçok etkileşim ile gerçekçiliğin doruğuna ulaşabilirsiniz.

c1VNcgejyCSOn0Zwdf1UZygVyFgRK3E1AMWf2Wtr.jpg

TABLET KULLANIMI​

Tamamen benzersiz bir altyapı ile oluşturmuş olduğumuz tablet sistemi kullanıcılara açıldı. Şu an için tablet sisteminin içinde mail servisi, LSPD sistemi, adalet sistemi, hastane sistemi (geliştiriliyor), İşkur sistemi vb. mevcuttur. Mail sistemine U4RP.com üzerinden oyuna girmeden de erişilir konuma getirilmiştir.
 
Üst