Valorant Karakter Açma

DARKMAN

DARKMAN
Admin
ADMIN
Katılım
21 Şub 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
Bu yazımızda sizlere Valorant Karakter Açma ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri aktaracağız.

Valorant.jpg

Bildiğiniz üzere Valorant'ta Raze,Jett,Sage,Sova ve bunlar gibi tam 18 karakter bulunmaktadır. Her karakterin yetenekleri ve oynanış tarzı farklı olmakla birlikte karakterler görevine göre farklı isimlerle anılır.

Örneğin düellocu karakterler genellikle karşı takımdan kill alma odaklı bencil bir oyun sergiler. Bu karakterlere yardımcı olarak Flaş özelliği olan karakterler, Smoke yani Duman yeteneği olan karakterler, Gözcü karakterleri ve ok yeteneği olan karakterler mevcuttur. Bu karakterleri açmak için birkaç yöntem kullanılmaktadır.


Valorant Parayla Karakter Açma

Valorant Karakter Açma
nın bilinen yazı yolları mevcuttur. Bu yollardan biri oyuna para yatırarak karakter açmaktır. Oyuna para yatırıp VP satın aldıktan sonra, Ajanlar bölümünden kilidini açmak istediğiniz ajanı seçiyorsunuz. Sağ tarafta bulunan satın alma bölümünde 1000 VP yani yaklaşık 60 TL harcayarak istediğiniz bir ajanın kilidini açabiliyorsunuz. Bu sayede oyun oynamadan dilediğiniz tüm ajanları açabilirsiniz.

Valorant Bedava Karakter Açma

Valorant Karakter Açma
nın bir diğer yolu ise ücretsiz olarak karakter açma yöntemi.Bu yöntem sayesinde tüm ajanların kilidini para harcamadan açabilirsiniz.

Tüm ajanlara sahip olmak önemli bir avantajdır çünkü haritaya göre kullanılan ajanlar çeşitlilik göstermekle beraber bazı ajanların bazı haritalarda önemli avantajları mevcuttur. Bunlara da Lineup denir.

Bir ajanı ücretsiz açabilmek için yapmanız gereken tek şey Valorant oynamaktır. Evet yanlış duymadınız,sadece Valorant oynayarak tüm ajanların kilidini açabilirsiniz.

Bunun için kilidini açmak istediğiniz ajanı seçip "Etkinleştir" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

1645466996105.png

Ajan kontratını etkinleştirdikten sonra tek yapmanız gereken oyunu oynamak olacaktır.

Ajan kontratında belirli bir XP kazandığınız zaman seçmiş olduğunuz ajanı açabileceksiniz.

Kazanmanız gereken XP toplamı 50.000 XP'dir. Her bir ajanı açmak için kontratı etkinleştirdikten sonra 50.000 XP kasmanız gerekecek. Eğer bu kadar vaktim yok diyorsanız yukarıda da belirttiğimiz gibi Para Harcayarak Valorant Karakter Açma yöntemi ile karakterlerin kilidini açabilirsiniz.
 
Üst