WildWood SMP OneBlock Sunucu !

Server Adı
wildwoodsmp
Site Adresi
https://store.wildwoodsmp.com/
Server Tipi
  1. Oneblock
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Kas 2022
Discord
https://discord.com/invite/wildwoodsmp

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan


YASAL DAYANAK​

Meşru Menfaat, size en iyi hizmeti/ürünü ve en iyi ve en güvenli deneyimi sunmamızı sağlamak için işimizi yürütme ve yönetme konusundaki menfaatimiz anlamına gelir. Kişisel verilerinizi meşru menfaatlerimiz için işlemeden önce sizin üzerinizdeki olası etkileri (hem olumlu hem de olumsuz) ve haklarınızı göz önünde bulundurduğumuzdan ve dengelediğimizden emin oluruz. Kişisel verilerinizi, çıkarlarımızın üzerinizdeki etkiyle geçersiz kılındığı faaliyetler için kullanmayız (izninizi almadığımız veya yasalarca başka bir şekilde gerekli kılınmadığı veya izin verilmediği sürece). Bizimle iletişime geçerek belirli faaliyetlerle ilgili olarak üzerinizdeki olası etkilere karşı meşru menfaatlerimizi nasıl değerlendirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sözleşmenin İfası, taraf olduğunuz bir sözleşmenin ifası için gerekli olduğunda veya böyle bir sözleşmeye girmeden önce talebiniz üzerine adımlar atmak için verilerinizin işlenmesi anlamına gelir.

Yasal veya düzenleyici bir yükümlülüğe uymak, kişisel verilerinizin tabi olduğumuz yasal veya düzenleyici bir yükümlülüğe uymak için gerekli olduğu durumlarda işlenmesi anlamına gelir.

ÜÇÜNCÜ KİŞİLER​

İÇ ÜÇÜNCÜ KİŞİLER​

Tebex şirketler grubundaki diğer şirketler ortak kontrolörler olarak hareket ederek BT ve sistem yönetimi hizmetleri sunmakta ve liderlik raporlaması üstlenmektedir.

HARICI ÜÇÜNCÜ TARAFLAR​

BT ve sistem yönetimi hizmetleri sağlayan, AEA içinde ve dışında bulunan işlemciler olarak hareket eden hizmet sağlayıcılar.

Size mal ve hizmet tedariki ve teslimatı ile bağlantılı olarak tarafımızdan kullanılan tedarikçiler (bir Web Mağazası aracılığıyla yapılan herhangi bir mal satın alımının distribütörlerimiz dahil).

Danışmanlık, bankacılık, hukuk, sigorta ve muhasebe hizmetleri sağlayan EEA içinde yerleşik avukatlar, bankacılar, denetçiler ve sigortacılar dahil olmak üzere işlemciler olarak hareket eden profesyonel danışmanlar.

HM Revenue & Customs, düzenleyiciler ve Birleşik Krallık'ta bulunan ve belirli durumlarda işleme faaliyetlerinin raporlanmasını gerektiren işlemciler olarak hareket eden diğer yetkililer.

YASAL HAKLARINIZ​

Şunlara hakkınız vardır:

Kişisel verilerinize erişim isteğinde bulunma (genellikle "veri sahibi erişim talebi" olarak bilinir). Bu, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin bir kopyasını almanızı ve bunları yasal olarak işlediğimizi kontrol etmenizi sağlar.

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin düzeltilmesini talep etmek. Bu, hakkınızda tuttuğumuz eksik veya yanlış verilerin düzeltilmesini sağlar, ancak bize sağladığınız yeni verilerin doğruluğunu doğrulamamız gerekebilir.

Kişisel verilerinizin silinmesini talep edin. Bu, işlemeye devam etmemiz için iyi bir neden bulunmayan kişisel verileri silmemizi veya kaldırmamızı istemenizi sağlar. Ayrıca, işlemeye itiraz etme hakkınızı başarıyla kullandığınız durumlarda (aşağıya bakınız), bilgilerinizi yasa dışı olarak işlemiş olabileceğimiz veya yerel yasalara uymak için kişisel verilerinizi silmemiz gerektiği durumlarda kişisel verilerinizi silmemizi veya kaldırmamızı isteme hakkına da sahipsiniz. Bununla birlikte, belirli yasal nedenlerden dolayı silme talebinize her zaman uyamayacağımızı unutmayın; bu nedenlerle, mümkünse, talebiniz sırasında size bildirilecektir.

Meşru bir menfaate (veya üçüncü bir tarafınkilere) dayandığımız ve özel durumunuzla ilgili olarak, temel hak ve özgürlüklerinizi etkilediğini düşündüğünüz için bu gerekçeyle işlemeye itiraz etmek istemenize neden olan bir şey olduğunda kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etmek. Ayrıca, kişisel verilerinizi doğrudan pazarlama amacıyla nerede işlediğimize itiraz etme hakkına da sahipsiniz. Bazı durumlarda, bilgilerinizi işlemek için haklarınızı ve özgürlüklerinizi geçersiz kılan zorlayıcı meşru gerekçelere sahip olduğumuzu gösterebiliriz.

Kişisel verilerinizin işlenmesinin kısıtlanmasını talep etme. Bu, aşağıdaki senaryolarda kişisel verilerinizin işlenmesini askıya almamızı istemenizi sağlar: (a) verilerin doğruluğunu belirlememizi istiyorsanız; (b) verileri kullanmamızın yasa dışı olduğu, ancak silmemizi istemediğiniz durumlarda; (c) yasal hak talepleri oluşturmak, uygulamak veya savunmak için ihtiyaç duyduğunuz şekilde artık ihtiyaç duymasak bile verileri tutmamıza ihtiyaç duyduğunuz durumlarda; veya (d) verilerinizi kullanmamıza itiraz ettiniz, ancak bunları kullanmak için geçersiz kılan meşru gerekçelerimiz olup olmadığını doğrulamamız gerekiyor.

Kişisel verilerinizin size veya üçüncü bir tarafa aktarılmasını talep etmek. Kişisel verilerinizi size veya seçtiğiniz üçüncü bir tarafa yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan, makine tarafından okunabilir bir biçimde sağlayacağız. Bu hakkın yalnızca başlangıçta kullanmamız için bize izin verdiğiniz veya bilgileri sizinle bir sözleşme yapmak için kullandığımız otomatik bilgiler için geçerli olduğunu unutmayın.

Kişisel verilerinizi işlemek için onaya güvendiğimiz herhangi bir zamanda onayınızı geri çekin. Ancak bu, onayınızı geri çekmeden önce gerçekleştirilen herhangi bir işlemin yasallığını etkilemeyecektir. Onayınızı geri çekerseniz, size belirli ürün veya hizmetleri sağlayamayabiliriz. Onayınızı geri çektiğinizde durumun böyle olup olmadığını size bildireceğiz.
 
Üst