Wise MyKO 1 Nisan Cuma Günü 21:00 Da Aktif 30.000 TL Ödül Havuzlu !

Server Adı
WisemyKO
Site Adresi
https://wisemyko.net/index.php
Server Tipi
PK Server
Versiyon
v1908
Açılış Tarihi
1 Nis 2022
Discord
https://discord.com/invite/CwFkRFQ2

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
WiseACS 2009 Yılından bugüne datacenter ve bilişim teknolojileri alanında faliyet göstermekte olan Onuk Bilişim tarafından PvP Sektöründeki olumsuzlukları farkederek 2021 Yılının Son günlerinde alanında yetkin kişiler tarafından kurulmuştur .

Misyonumuz

Wise Anti Cheat PvP Sektöründe yer alan aktörlerin artık sektörü dürüst bir şekilde domine edemediklerini fark etmiş akabinde yaklaşık 3 ay süren bir pazar araştırması ve arge sonucunda piyasaya sürülmüştür. Yaptığımız bir araştırmaya göre şuanda Türkiye'de yaklaşık 30.000 aktif pvp oyuncusu bulunuyor. WiseACS ve WiseMYKO markasıyla sektörde ilk yıl hedefimiz piyasanın %20'sine hakim olmaktır. Ayrıca Yılların vermiş olduğu kurumsallık , tecrübe ve aldığımız aile terbiyesinin neticesinde dürüst ve adil bir şekilde bu zorlu yolda bizlere gönül vermiş tüm arkadaşlarımızın emeklerine değer vereceğimizin sözünü canı gönülden veriyoruz.

Vizyonumuz

WiseACS ve WiseMYKO markalarımızın 2023 yılı içerisinde piyasayı domine eden firma olmasını hedefliyoruz ve tüm sistemlerimizi bu doğrultuda sürekli gelişen bir yapı üzerine inşaa ettik ve etmeye devam ediyoruz. Tamamı firmamıza ait olan sunucularımızda sizlere güvenli ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşatmak için yeni yatırımlar yaptık ve ilerleyen süreçlerde hizmetlerimizi daha kaliteli sunabilmek adına yeni yatırımlara devam edeceğiz.

Sunucu Özellikleri

User Menü Sekmesi

Gelişmiş Drop Arama

Monster Stone Haritası

Cardinal Jewel Sistemi

Exp İtem Sistemi

Tp Sistemi Engelleme

Cash Transfer Sistemi

Quens Sistemi

Superior Pelerin

Oto Loot Ayarları

Renkli Tag SistemiTanıtım Videosu :
 
Üst