YAZIN İLAÇ GİBİ GELECEK SKYBLOCK | YAKINDA AÇILIYOR! | EMEK SKYBLOCK | PLAY.LULLMİNE.COM | 1.16.5

Server Adı
LullMine
Site Adresi
https://lullmine.com/
Server Tipi
  1. Skyblock
Versiyon
1.16.5
Açılış Tarihi
19 Haz 2022

xEfe

xEfe
New member
Katılım
27 May 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan
i272svk.JPG

gz0hrjt.png

5c21rdr.png

oh9g16n.png

4gv107a.png

sdy9h2k.png

srhaqzg.png

3lfvciq.png

19y5jrr.png

cw618ks.png


2017 Yılından beri Minecraft platformundaki mevcut hizmetimizi ve oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatma vizyonumuzu sürdürmekteyiz. Sunucu içerisinde barındığımız birtakım sistemler, göz kamaştıran haritalar ve deneyimli yetkili kadromuzla kalite standartlarımızı oldukça üst bir seviyede tutuyoruz. Burada yazacağımız metinler ve konu sadece bir ön tanıtımdır. Sunucumuzu tam anlamıyla anlamak, tanımak için ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde sistemlerimizi ve sunucumuzun içeriğini daha etkili şekilde deneyimlemiş ve tanımış olursunuz.

Sunucumuzun gelişim ve büyüme sürecinde oyuncularımızdan alacağımız geri bildirim çok büyük önem arz etmektedir. Sunucumuza dahil olan kişilerden gerekli mecralardan geri dönüşlerini gerek bu konunun altına gerek ise sitemizden açacakları destek talebiyle bekliyoruz.

Diğer sunuculara oranla oyuncu sayımızın ortalama bir seviyede olmasıyla beraber kendimize ait bizi bir süredir destekleyen ve arkamızda duran kitlemizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz zaman elbette birilerini bulacak, konuşacak ve oynayacaksınız. Tek başınıza yalnız bir şekilde oynamak bizim sunucumuzda pek olağan bir durum değildir. Gelişmiş koruma ve performans canavarı bir sanal makine ile siz oyuncular için en iyi oyun deneyimini arzuluyor ve gerçekleştiriyoruz. Yaşamaktan korktuğunuz performans sorunları bizim sunucu ortamımızdan her zaman çok ama çok uzaktı, temennimiz hala bu yönde ve olan şey de tam olarak bu diyebiliriz sizlere.

WebSite: https://lullmine.com/
play.LullMine.com

Çok Yakında...
 
Üst