YomNetwork PVP Mod Online Sunucu !

Server Adı
YomNetwork
Site Adresi
https://yomnetwork.ca/
Server Tipi
  1. PVP
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
1 Ara 2022
Discord
https://discord.com/invite/XeVb9TC

Mod

Member
Katılım
28 Kas 2022
Mesajlar
156
Tepkime puanı
0
Konuyu Başlatan

SUNUCU KURALLARI


- Kara Listeye Alınmış Değişiklikler Size diğer oyunculara göre avantaj sağlayabilecek herhangi bir değişiklik
kullanılmasına izin verilmez. Bir moda izin verilip verilmediğinden emin değilseniz, bir personel üyesiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.


- Sunucu Reklam Reklam
Diğer Minecraft sunucuları kurallara aykırıdır, buna IP, isim veya sohbette sunucu hakkında konuşma dahildir.


- Sömürü / Hata Kötüye Kullanımı
Bir hatadan veya istismardan yararlanmak ceza ile sonuçlanacaktır. Lütfen hataları personele bildirin.


- Diğer oyunculara yardım etmek veya kuralları ihlal etmekten faydalanmak veya kuralları ihlal
eden diğer oyunculardan doğrudan faydalanmak da ceza ile sonuçlanacaktır.


- Tekrarlanan Küçük Kuralın Çiğnenmesi
Diğer küçük kuralları tekrar tekrar ihlal etmek size çok daha büyük bir ceza verebilir.


- Personel Üyelerine Saygısızlık
Personel üyeleri kendi zamanlarını sunucuya katkıda bulunmak ve topluluğa yardım etmek için harcarlar, lütfen onlara hak ettikleri saygıyı gösterin.


- Bağışçı Saygısızlık
Bağışçı saygısızlık, bağışçıyı bağış yaptığı için reddetmektir. Bunun bir örneği "Sadece bağış yaptığın için iyisin!" Bağışçılar sunucuyu destekler ve bunu yapmaktan caydırılmamalıdır.


- Personel Kimliğe Bürünme
Oyuncuların personel olmayan üyeleri personel olarak yanıltmalarını istemiyoruz. Bu nedenle, yeni oyuncular sizi personel üyeleriyle karıştırma eğiliminde olduğundan, lütfen oyun adlarınıza, takma adlarınıza veya klan adlarınıza personel üyelerinin adlarını eklemeyin.


- Cezalarla
Mücadele Cezalarınızla halka açık bir şekilde savaşmaya çalışmayın. Cezanızın haksız olduğunu düşünüyorsanız, forumlarda itirazda bulunabilirsiniz ve bir personel buna bir göz atacaktır.


- Personeli Aldatmak Personelin
kendilerine yalan söyleyerek işlerini yapmalarını engellemek ceza ile sonuçlanabilir. Bunun bir örneği, bir rapora bakıyorsak ve yalan söylerseniz, sorumlu tutulabilirsiniz.


- Kötü dilin aşırı kullanımı ile birlikte diğer oyuncuları
taciz etmeye izin verilmez ve ceza ile sonuçlanır. Bu aynı zamanda bir ırka, dine veya cinsiyete karşı ırkçı veya ayrımcı yorumları da içerir.


- Diğer oyuncuları veya sunucuyu tehdit etmek Oyuncuları veya sunucuyu
tehdit etmek ceza ile sonuçlanacaktır. Buna ölüm tehditleri, DDOS tehditleri vb. dahildir - Kişisel Bilgilerin
Serbest Bırakılması Diğer topluluk üyelerinin kişisel bilgilerini rızaları olmadan yayınlamak ciddi bir suçtur.


Bu aynı zamanda diğer oyuncuların IP'lerini kapmak gibi şeyleri de içerir.


- Alt Abuse
Sunucuda alternatif hesaplar kullanmanıza izin verilir, ancak alts'ı ana hesabınıza fayda sağlayacak veya istenmeyen özellikleri kötüye kullanacak şekilde kullanmanıza izin verilmez. Bu, para veya eşyalar dahil olmak üzere hesaplar arasında hiçbir şey aktaramayacağınız anlamına gelir ve aynı zamanda yeni oyuncu korumasından yararlanamayacağınız anlamına gelir. Oynamaya başlamadan önce bir personelden alts korumanızı kaldırmasını isteyin.


- Chat Flood
Chat flood, sohbeti dolduran sürekli bir mesaj akışı gönderiyor.


- Karakter İstenmeyen Postası
Aynı karakterle dolu iletilere sahip olmak veya sebepsiz yere aynı karakterin tekrarlanması karakter spam'i olarak sınıflandırılır.


- Komut Spam
Komut spam, komutları diğer oyunculara zarar verecek şekilde spam etmektir. Bunun örnekleri, sohbeti doldurmak için /suicide komutunu spam etmek veya /money pay kullanarak düşük miktarda paraya sahip oyunculara spam göndermektir.


- İstenmeyen Postayı
Teşvik Etmek Diğer oyuncuları spam yapmaya teşvik etmenin yanı sıra diğer oyuncularla toplu olarak spam göndermeye teşvik etmek cezalandırılabilir. Bu, oyuncuların bir ödül kazanmak için sohbette rastgele mesajlar yazmasını veya bir grup oyuncunun sohbette spam / sohbeti taşmak amacıyla mesaj yazmasını içerebilir.


- Hackusating
Sohbette diğer oyuncuları çağırmak etkili değildir ve normalde bilgisayar korsanının hacklerini gizlemesine yardımcı olur. Bunun yerine, /helpop komutunu kullanarak bunları bir personele bildirmekten çekinmeyin.


- Harici Hizmetler
Satma Minecraft hesapları, pelerinler, diğer oyunlar için öğeler gibi harici hizmetleri sunucu üzerinden satmaya çalışmak yasaktır.


- Sunucu ile İlgili Olmayan Bağlantılar
Yalnızca sohbette Yom Network ile ilgili bağlantılar gönderir, bunun bir örneği youtube kanalınız gibi bir sosyal medya bağlantısı göndermektir, eğer sunucudaki içeriğe sahip Yom Network ile ilgili bir kanalsa, o zaman sorun değil ama aksi takdirde değil.


- Yasadışı İşlemler
Yom Network'te harici para birimi veya hizmet karşılığında para birimi veya öğe ticareti yapılmasına izin verilmez.


Not: Bu genel bir kılavuzdur ve bir Mod+ personeli bir cezanın gerekli olduğunu düşünüyorsa, bu yönergeye uymaları gerekmez. Bu kurallar gerektiğinde değiştirilebilir.
 
Üst