ZedarSPM Deneyimli Personeller İle Maceranın Tadını Çıkar !

Server Adı
ZedarSMP
Site Adresi
https://shop.zedar.xyz/
Server Tipi
 1. Survival
Versiyon
1.8-1.17.X
Açılış Tarihi
11 Mar 2022
Discord
https://discord.com/invite/zedarsmp

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan


ZedarSMP topluluğu çok arkadaş canlısıdır ve personelimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Aynı zamanda bir çapraz oyun ağıyız, yani Bedrock Edition'ı destekliyoruz.

ZedarSMP, barışçıldan rekabetçiye kadar çeşitli oyun modlarına sahiptir, böylece her zaman eğlenceli ve canlı olabilirsiniz!
Hayatta Kalma SMP 1.13 - 1.18.2
Hardcore SMP 1.13 - 1.18.2
Earth SMP 1.13 - 1.18.2 Can Çalma
SMP 1.13 - 1.18.2
Oneblock 1.13 - 1.18.2 [Yakında]
Skyblock 1.13 - 1.18.2 [Yakında]
Hapishane 1.13 - 1.18.2 [Yakında]

Gelin katılın ve Earth ve Vanilla SMP gibi çeşitli oyun modu türlerini oynarken bir SMP ağının gerçek hissini yaşayın!


KURALLAR :

 1. hakkımızda bilgi
  1. Bu çevrimiçi oyun sunucusunun ("Oyun Sunucusu") malları için Lisanslı bir satıcıyız. Oyun Sunucusundan dijital ürün ve yazılımların lisansını alıyoruz ve Ürünleri size satıyoruz. Biz Tebex Limited t/a Tebex, 08129184 şirket numarası ile İngiltere ve Galler'de kayıtlı bir şirket ve Tebex Limited, Levy Cohen & Co, 37 Broadhurst Gardens, Londra, Birleşik Krallık, NW6 3QT adresinde kayıtlı bir şirketiz. KDV numaralarımız GB16718962 ve EU372035465'tir.
 2. Bizimle iletişime geçmek
  1. Teknik destek için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bir mağazayı dolandırıcılık faaliyeti nedeniyle veya bir Oyun Sunucusunun bizim veya bir ortağın UAP'sini ihlal ettiğini bildirmeniz gerekiyorsa, https://www.tebex.io/contact adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. /ödeme .
  2. Sizinle iletişime geçmemiz veya size yazılı olarak bildirimde bulunmamız gerekirse, bunu e-posta veya ön ödemeli posta yoluyla yapacağız.
 3. Web Mağazasının Kullanımı
  1. Web Mağazasını kullanımınız, Genel Web Sitesi Hüküm ve Koşullarımıza tabidir. Sizin için geçerli olan önemli şartları içerdiğinden, lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın.
 4. Oyun Sunucusu ile olan ilişkimiz ve Sizinle Bizim Aramızda Sözleşmenin nasıl kurulduğu
  1. Web Mağazamız, Bize sipariş vermek için atmanız gereken adımlar konusunda size rehberlik edecektir. Sipariş sürecimizi kullanırken, siparişlerinizi Bize göndermeden önce hataları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz. Lütfen sipariş sürecinin her sayfasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
  2. Oyun Sunucusu için yazılımların reklamını yapmak ve satmak amacıyla logoları, grafikleri, logoları, kelime markalarını ve diğer varlıkları lisanslıyoruz. Söz konusu Oyun Sunucusundan oyun içi ödüller ve faydalar sağlayan bu tür yazılımları satma haklarını lisanslıyoruz.
  3. Oyun Sunucusu, oyun içi faydalar veya ödüller sağlayan ve Ürünlerin satışı için kayıtlı tüccar rolünü yerine getiren bu tür ürünleri Satmak için Bize açık izin ve lisans vermiştir.
  4. Satıcı olarak, olası dolandırıcılık faaliyetleri veya Bizimle olan önceki etkileşimleriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun gördüğümüz herhangi bir nedenle, malların satışını müzakere edebilir ve sonuçlandırabilir veya bir satış yapmayı reddedebiliriz.
  5. Web Mağazasından Ürünler satın aldığınızda, Ürünlerin satın alınması için Bizimle bir Sözleşme akdetmiş olursunuz. Bu konuda Siz ve Oyun Sunucusu arasında herhangi bir sözleşme yapılmamaktadır.
  6. Desteğe ihtiyacınız varsa veya Sözleşme veya Ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Bizimle iletişime geçmelisiniz. Lütfen bizimle iletişime geçebileceğiniz iletişim adresinin ayrıntılarını veren ve bir sorunuz, endişeniz veya anlaşmazlığınız olması durumunda sizinle nasıl iletişim kuracağımızı belirten Koşul 2'ye bakın.
 5. Ürünlerle İlgili Sorunlar
  1. Bizimle olan sözleşmeniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir ürün veya soruyu çözmek için her türlü makul çabayı göstereceğimiz anlamına gelir. Bizimle iletişime geçmek için lütfen yukarıdaki Madde 4.6'ya bakın. Size sağlanan (örneğin, sunucuya erişim) bir yan hizmetin (örneğin, sattığımız Ürünle ilgili veya kullanılması gereken) performansında veya gerçekleştirilmemesinde zorluklarla karşılaşılırsa, sizi özel harici desteğe yönlendirebiliriz. , ancak her zaman ilk etapta bizimle iletişime geçmelisiniz.
 6. Web Mağazası ve Ürünler
  1. Web Mağazasındaki tüm mülkiyet, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Bize aittir. Ürünlerdeki tüm mülkiyet, mülkiyet hakları ve fikri mülkiyet hakları Oyun Sunucusuna aittir ve Bize lisanslanmıştır. Biz, Oyun Sunucusu ve lisans verenlerimiz, bu koşulların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda bu hakları korumak için ulusal ve uluslararası hukuktaki tüm hakları saklı tutarız.
  2. Web Mağazası ve Ürünlerine sürekli, hatasız, virüssüz veya güvenli çalışmayı ve erişimi garanti etmiyoruz.
  3. Bizden yapılan satın almalar, satın alma işleminde yer alan sanal öğeler için yapılan ödemelerdir. Bu işlem kesindir ve geri ödeme yoktur. Oyun Sunucusunun kurallarını çiğnediğiniz için yasaklanırsanız, bu para size iade edilmez. Yasaklar tamamen Oyun Sunucusunun takdirine bağlıdır ve kuralları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Oyun Sunucusuna erişim garantisi yoktur ve sunucu artık çalıştırılmazsa sanal öğeler kaybedilir. Tüm öğeler sanaldır ve hiçbir değeri yoktur ve hiçbir türden gerçek dünya para birimiyle değiştirilemez.
 7. Web Mağazası kullanımıyla ilgili kısıtlamalar
  1. Web Mağazasını, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Kişisel, ticari olmayan Ürün satın alımları yapmak dışında herhangi bir amaç için kullanmayacaksınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Mağazasını başkalarına satamaz, kiralayamaz, kiralayamaz, lisanslayamaz, bir güvenlik hakkı veremezsiniz.
  2. Web Mağazasında bulunan veya Web Mağazası ile ilgili kaynak kodunu tamamen veya kısmen kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, dağıtamaz, tercüme edemez, değiştiremez, bunlardan herhangi bir türev çalışma oluşturamaz, parçalarına ayıramaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik yapamazsınız veya başka bir şekilde keşfetmeye çalışamazsınız.
 8. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz
  1. Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanırız . Sizin için geçerli olan önemli şartları içerdiğinden, lütfen bu belgeyi okumak için zaman ayırın.
 9. Yaş kısıtlaması
  1. Ürünleri yalnızca en az 16 yaşındaysanız Web Mağazasından satın alabilirsiniz.
 10. Sipariş süreci
  1. Web Mağazası üzerinden yapılan tüm satışlar, https://checkout.tebex.io/ adresinde bulunan ödeme platformumuz üzerinden işlenecektir. Ödeme yöntemleri, teslimat süreleri, vergiler ve ücretler, ödeme sürecinin bir parçası olarak ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Lütfen sipariş sürecinin her aşamasında siparişinizi okumak ve kontrol etmek için zaman ayırın.
  2. Tüm siparişler, ilgili oyunun yayıncısının tüm hüküm ve koşullarına ve sattığımız Ürünle ilgili veya kullanmak için gerekli olan Size sağlanan herhangi bir yardımcı hizmetin koşullarına ek olarak bu Koşullara tabi olacaktır. Söz konusu hüküm ve koşullardan herhangi biri arasında bir çelişki olması durumunda, bu Koşullar öncelikli olacaktır.
  3. Siparişinizle veya satış hüküm ve koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.
 11. Bu Koşulları değiştirme hakkımız
  1. Bu Koşulları zaman zaman değiştiririz. Bu Koşulların en son ne zaman güncellendiğini görmek için lütfen bu sayfanın üst kısmına bakın.
  2. Web Mağazasını kullanarak her Ürün siparişi verdiğinizde, siparişiniz sırasında yürürlükte olan Koşullar geçerli olacaktır.
  3. İlgili kanunlarda ve düzenleyici gerekliliklerdeki değişiklikleri yansıtmak için zaman zaman siparişiniz için geçerli olan bu Şartları revize edebiliriz.
  4. Bu Koşulları siparişiniz için geçerli oldukları şekilde revize etmemiz gerekirse, değişiklikler hakkında size makul bir önceden bildirimde bulunmak için sizinle iletişime geçeceğiz ve değişikliklerden memnun kalmazsanız siparişinizi nasıl iptal edeceğinizi size bildireceğiz. Etkilenen tüm Ürünlerle ilgili olarak veya yalnızca henüz teslim almadığınız Ürünlerle ilgili olarak iptal edebilirsiniz.
 12. Avrupa Birliği müşterileri için Cayma ve İade Hakkı
  1. Bu Koşul 12, yalnızca Avrupa Birliği (“ AB ”) müşterileri için geçerlidir.
  2. AB yasaları size yazılım satışlarında (yani sizinle aramızdaki sözleşme) cayma hakkı tanır. Bu, içerik son kullanıcıya sağlandıktan sonra dijital olarak sağlanan içerik için hariç tutulabilir. AB'nin yasal cayma hakkı, satın alma işleminden 14 gün sonra veya (uygun onay ve onay verdiğinizde) içeriği ve hizmetleri ilk kez indirmeye başladığınız andan itibaren (hangisi daha önceyse) sona erer.
  3. AB cayma hakkınız hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendirmekle yükümlüyüz ve bunu Çizelge 1'de bulabilirsiniz. Bu Koşul 12, Çizelge 1'den herhangi bir şekilde farklıysa, Çizelge 1'deki koşullar geçerli olacaktır.
 13. Diğer Haklar
  1. Tüketici olduğunuz için, Sözleşmeye uygun Ürünleri tedarik etmek yasal bir görevimizdir. Bir tüketici olarak, kusurlu, açıklandığı gibi olmayan veya makul beceri ve özenle sağlanmayan Ürünlerle ilgili yasal haklara sahipsiniz. Bu yasal haklar, Koşul 12 ve Çizelge 1'de belirtilen cayma hakkınızdan veya bu Koşullarda başka herhangi bir şeyden etkilenmez. Yerel Vatandaş Danışma Bürosundan veya Ticaret Standartları ofisinden yasal haklarınız hakkında tavsiye alabilirsiniz.
 14. Teslimat
  1. Ürünlerin Web Mağazasından Teslimatı Tarafımızca gerçekleştirilir. Bununla ilgili şartlar, Sözleşmenizin bir parçasını oluşturabilir. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olması durumunda Bizimle iletişime geçmelisiniz.
 15. Ürünlerin Fiyatı
  1. Sizin tarafınızdan ödenecek Ürünlerin fiyatı Bizim tarafımızdan belirlenir ve siparişinizi verdiğinizde Web Mağazasında belirtildiği şekilde olacaktır.
  2. Fiyatları zaman zaman değiştirebiliriz, ancak değişiklikler, tarafımızdan kabul edilmiş, vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi etkilemeyecektir.
  3. Web Mağazasından satın alınan Ürünlerle ilgili ödeme işlemleri, bizim tarafımızdan ve üçüncü taraf ödeme işlemcilerimiz tarafından gerçekleştirilir.
  4. Herhangi bir bölgedeki Ürünler için yapılan ödemelerde KDV (veya benzer bir satış vergisi) uygulanıyorsa, bu KDV tutarını sizin tarafınızdan ödenecek fiyata ekleyeceğiz.
  5. Yanlış fiyatlandırma veya yanlış KDV muamelesinden kaynaklanan herhangi bir hataya ilişkin şartlar, sizinle Bizim aramızda kararlaştırıldığı gibidir.
 16. Nasıl ödenir
  1. Ürünler için yalnızca ödeme akışınız sırasında belirttiğimiz ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
  2. Bize ödeme bilgilerini verdiğinizde, bize söz konusu ödemeyle ilişkili kartın, PIN'in, anahtarın veya hesabın yetkili kullanıcısı olduğunuzu beyan etmiş olursunuz ve ödemenizi, yapılan tüm ücretler için seçilen üçüncü taraf ödeme işlemcilerimizle işleme koymamız için bize yetki vermiş olursunuz. senin tarafından. Geçerli vergi kanunu kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için adresinizi veya diğer bilgilerinizi vermenizi isteyebiliriz.
  3. Oyun içeriği üzerindeki coğrafi kısıtlamaları aşmak, bulunduğunuz coğrafyaya uygun olmayan fiyatlarla satın almak veya başka herhangi bir amaçla, ikamet yerinizi gizlemek için IP proxy veya diğer yöntemleri kullanmayacağınızı kabul edersiniz.
  4. Bazı ödeme yöntemlerinin aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ek ücretler alabileceğini lütfen unutmayın: para birimi dönüştürme, ağ geçidi ücretleri, gönderen ücretleri. Bizim tarafımızdan kullanılan herhangi bir alıcı veya PSP tarafından sağlanan onay ekranında ödenecek tutarı yakından kontrol etmenizi öneririz.
 17. bizim sorumluluğumuz
  1. Bu Şartlara uymazsak, bu Şartları ihlal etmemizin veya ihmalimizin öngörülebilir bir sonucu olarak maruz kalacağınız kayıp veya zarardan sorumluyuz, ancak öngörülemeyen herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değiliz.
 1. İhlalimizin bariz bir sonucuysa veya bu Koşullara girdiğimiz sırada sizin ve bizim tarafımızdan tasarlanmışsa, kayıp veya hasar öngörülebilir.
 2. İyi niyet kaybı, bilgisayar arızası veya arızası, herhangi bir dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan, özel, cezai veya emsal niteliğindeki hasar, Ürünlerin herhangi bir gecikmesi veya kullanılamaması veya bunlardan kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan diğer herhangi bir zarar ile ilgiliyse kayıp veya hasar öngörülemez. Ürünlerle herhangi bir şekilde bağlantılı.
  1. İhmalimiz veya sahtekarlığımız veya hileli yanlış beyanımızdan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmalara ilişkin sorumluluğumuzu hiçbir şekilde hariç tutmuyoruz veya sınırlandırmıyoruz.
 1. Üçüncü Taraf Siteler
  1. Web Mağazası, İnternet üzerinde içerik, mal ve/veya hizmet sağlayan diğer üçüncü şahıs sitelerine veya üçüncü şahıs satıcılara bağlantılar sağlayabilir. Bu üçüncü taraflarla olan ilişkilerinizde üstlendiğiniz her türlü ayrı ücret veya yükümlülük sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir üçüncü taraf sitesiyle ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyanda bulunmayız veya garanti vermeyiz.
 2. Diğer önemli terimler
  1. Bu Koşullar kapsamındaki haklarımızı ve yükümlülüklerimizi başka bir kuruluşa devredebiliriz, ancak bu, bu Koşullar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerimizi etkilemeyecektir.
  2. Bu Koşullar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerinizi yalnızca yazılı olarak kabul etmemiz durumunda başka bir kişiye devredebilirsiniz.
  3. Bu Şartlar sizinle bizim aramızda. Başka hiç kimse, 1999 tarihli Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca veya başka bir şekilde, şartlarını uygulama hakkına sahip olmayacaktır. Ancak, bu Koşullarda herhangi bir değişiklik yapmak veya iptal etmek için bir Ürün hediyenizin alıcısının onayına ihtiyacımız olmayacaktır.
  4. Bu Koşulların paragraflarının her biri ayrı ayrı çalışır. Bu Koşulların herhangi bir hükmü veya kısmen hükmü geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz hale gelirse, silinmiş sayılacak, ancak bu, bu sözleşmenin geri kalanının geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Herhangi bir mahkeme veya ilgili makam, koşullardan herhangi birinin yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verirse, kalan koşullar tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır.
  5. Bu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerinizden herhangi birini yerine getirmeniz konusunda ısrar etmezsek veya haklarımızı size karşı uygulamazsak ya da bunu yapmayı geciktirirsek, bu size karşı olan haklarımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez ve olmayacağız. bu yükümlülüklere uymak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Sizin tarafınızdan bir temerrütten feragat edersek, bunu sadece yazılı olarak yapacağız ve bu, daha sonra sizin tarafınızdan herhangi bir temerrütten otomatik olarak feragat edeceğimiz anlamına gelmez.
  6. Lütfen bu Koşulların İngiliz yasalarına tabi olduğunu unutmayın. Bu, bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir anlaşmazlık veya iddianın İngiliz yasalarına tabi olacağı anlamına gelir. Siz ve ikimiz, İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine sahip olacağını kabul ediyoruz. Ancak, Kuzey İrlanda'da ikamet ediyorsanız Kuzey İrlanda'da da dava açabilirsiniz ve İskoçya'da ikamet ediyorsanız İskoçya'da da dava açabilirsiniz.
  7. Tüketici olarak, ikamet ettiğiniz ülkenin kanunlarının her türlü emredici hükümlerinden yararlanacaksınız. Koşul 19.6 da dahil olmak üzere bu hüküm ve koşullardaki hiçbir şey, tüketici olarak yerel yasaların bu tür zorunlu hükümlerine güvenme haklarınızı etkilemez.

Program 1 – AB Müşterileri için Cayma Hakkı

 1. Bu Program yalnızca AB müşterileri için geçerlidir.
 2. Bir AB üye ülkesinde ikamet eden Web Mağazası kullanıcısı olarak, Web Mağazasında herhangi bir sebep göstermeksizin herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirme hakkınız vardır.
 3. Çevrimiçi olarak satın alınan herhangi bir dijital içerik için, geri çekme süresinin, söz konusu dijital içeriği satın aldıktan sonra veya içeriği ilk kez indirmeye başladığınızda (hangisi daha erkense) 14 gün sonra sona ereceğini kabul etmiş olursunuz.
 4. Cayma hakkını kullanmak için, satın alma işleminden çekilme kararınızı açık bir beyanla bize e-posta ile yazılı olarak bildirmelisiniz.
 5. Cayma süresini karşılamak için, cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildiriminizi, cayma süresi sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir.
 6. Cayma hakkınızı kullanırsanız, sizden aldığımız tüm ödemeleri gereksiz bir gecikme olmaksızın ve her halükarda bu sözleşmeden çekilme kararınız hakkında bilgilendirildiğimiz günden itibaren en geç 14 gün içinde size geri ödeyeceğiz. Bu tür bir geri ödemeyi, aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece, ilk işlem için kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanarak gerçekleştireceğiz; her halükarda, bu tür bir geri ödeme sonucunda herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.
 7. Maddi bir ortamda sunulmayan dijital içeriğin tedariğine ilişkin olarak, ifaya önceden açık rızanız ve dolayısıyla cayma hakkınızı kaybettiğinizi kabul etmeniz ile başlamışsa, yasal cayma hakkı geçerli değildir.
 8. Yan Hizmetler : Satın alınan Ürünlere erişmek veya bunları kullanmak için, üçüncü taraflarca sağlanan yan hizmetlere (sunucular, oyun istemcileri vb.) erişmeniz veya bunları kullanmanız gerekebilir. Bu yardımcı hizmetlere erişim ve kullanım ek koşullara tabi olabilir. Bu tür koşulları kabul ettiğiniz veya bu tür koşullarla anlaşmazlığınız bu satın alma işlemini etkilemeyeceği veya başka bir şekilde değiştirmeyeceği için bu tür koşulları bulup incelemenizi öneririz ve Satın Alma herhangi bir şekilde yapıldıktan sonra herhangi bir geri ödeme yapılmayacağını kabul edersiniz. durumlar.
 
Üst