Zerkroad 110 Seviye CH/EU Sunucu !

Server Adı
Zerkroad
Site Adresi
https://zerkroad.online/
Cap
110
Race
CH / EU
Açılış Tarihi
20 Ağu 2021
Discord
https://discord.com/invite/gwkzE9YhgM

Toretto

Member
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
784
Tepkime puanı
1
Konuyu Başlatan
Genel Özellik :

Yarış : Çince/Avrupa
Seviye sınırı110
Çin ustalığı 330
Avrupa ustalığı 220
Deneyim/Parti deneyimi 4x/5x
Düşürmek 10x
Altın 1x
çılgın 3x
dev yumurtlama 3x
Eski iş sistemi evet
Orijinal Görsel Efektler evet
IP Sınırı9


Başlangıç Eşyaları :

Screenshot_40.png

Yetenekler :


Pek çok özel sunucu, çince ve avrupa karakterlerini dengelemeyi amaçlar ve çoğu başarısız olur. İki ırk arasındaki doğal farklılıklar nedeniyle mükemmel bir dengeye ulaşmak zaten imkansızdır. Ayrıca, hemen hemen her girişim, belirli oyuncu gruplarını mutsuz eder.
Zerkroad'da mesele Çin ırkını dengelemekle ilgili değil, daha çok orijinal görünüm ve hissi korurken onları oynamayı daha eğlenceli hale getirmekle ilgili. Bu, hiçbir beceri etkisinin değiştirilmediği anlamına gelir. Ne yeni beceriler eklendi ne de herhangi bir beceri kaldırıldı. Tabii ki, çince karakterlerin biraz güçlendirilmesi gerekiyordu. Ama okumaya devam et...
Herhangi bir çince becerisi için ekstra hasar veya savunma yoktur. Ama o zaman tam olarak nasıl daha güçlüler? Artık daha kullanışlılar. Zayıflatıcılar Zerkroad'un büyük bir parçasıdır, daha sonra göreceksiniz. Çinli karakterlerle oynamanın sıkıcı yanı, Avrupalılarla karşılaştırıldığında, düşük seviyelerde çok az debuff'a sahip olmaları veya hiç debuff'a sahip olmamalarıydı. Bu yüzden, daha rekabetçi olmaları için Çin zayıflatmalarını ve özel yeteneklerini alt düzey becerilerine getirdik. Bu arada, debuff olasılığını azaltan avrupa becerileri artık biraz daha zayıf. Aşağıda değiştirilen her beceri için ayrıntılara bakın.

bicheon​

Oldukça basit, üst düzey kombo becerilerden daha düşük seviyelere de bazı debuff'lar getirdi. Ayrıca olasılığı biraz arttırdı.

bicheon-crosswise-smash.png


Simya :

Simyayı biraz daha kolay ve daha heyecanlı hale getirmek için birkaç değişiklik yapıldı. Simya tabletleri için düşme oranı ek 10 kat artırıldı. Taşlar üretmek için daha az element gerektirir ve simya malzemeleri ayrık olduklarında çok daha fazla element verir. Taşlar da %100 başarı oranına sahiptir. Diğer tüm özellikler orijinaldir.

Botlama :

Sunucuda bot yapmaya yalnızca PvE'de izin verilir. Bu, PvP, Jobbing, Fortress War, Battle Arena, vb.'de bot kullanımının yasak olduğu anlamına gelir. Örneğin, Job Cave'de bot kullanımına sadece çetelere karşı izin verilir, ancak diğer oyuncularla savaşırken bot kullanılmayacaktır.

Ücretsiz İpek :

Zerkroad'u oynamak tamamen ücretsizdir, bu nedenle Free Silk almanın birçok yolunu sunuyoruz. Uniqueler, bu sayfadaki Uniqueler bölümünde anlatıldığı gibi Silk scrollar bırakır. Hemen hemen tüm görevler, orijinal ödüllerine ek olarak Silk ile ödüllendirilir.
 
Üst